Dorota Szelągowska na planie programu Dorota Was urządzi

TYLKO U NAS! Wiemy, kogo w "Na Wspólnej" zagrał syn Doroty Szelągowskiej! Mamy też zdjęcie z planu

Dorota Szelągowska na planie programu Dorota Was urządzi

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że syn Doroty Szelągowskiej, Antoni, dołączył do obsady „Na Wspólnej”. Udało nam się dowiedzieć kilku szczegółów na temat jego udziału w serialu TVN. Mamy też zdjęcie z planu! Jak wygląda 18-letni początkujący aktor? Zobacz!

Syn Doroty Szelągowskiej w „Na Wspólnej”. Jak wygląda?

Już jakiś czas temu Dorota Szelągowska zdradziła, że jej syn Antek interesuje się występami na scenie i aktorstwem. 

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę (...) - mówiła gwiazda w rozmowie z Pomponik.pl.

Jak udało nam się dowiedzieć, w serialu „Na Wspólnej” Antoni będzie grał Krisa, chłopaka w klasie Norberta (Michał Malinowski). Pierwszy odcinek z jego udziałem (2902.) zobaczymy na przełomie czerwca/lipca. Ponoć była to jednorazowa przygoda, a Antek pojawi się w kilku odcinkach. Jak na debiut to i tak spory sukces! Gratulacje! 

Zmiany w "Na Wspólnej"

W "Na Wspólnej" sporo zmian! Do ekipy, po prawie 2 latach, wraca serialowa Ola, czyli Marta Wierzbicka! 

Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w charakteryzatorni, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie - "Świat Seriali" cytuje Martę Wierzbicką. 

Z kolei w 2018 roku z "Na Wspólnej" odeszła Ilona Wrońska, czyli Kinga Brzozowska. 

Będziecie oglądać odcinki "Na Wspólnej" z udziałem Antka?

Antoni zakończył już pracę na planie serialu TVN. Niedługo odcinki z jego udziałem! 

Antoni Szelągowski w Na wspólnej! Jak wygląda syn Doroty Szelągowksiej?
TVN

Dorota Szelągowska może być dumna z syna! Antek to jej pierwsze dziecko. Tożsamość jego taty jest tajemnicą, gdyż gwiazda nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym

Dorota Szelągowska na planie swojego programu
Instagram

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09