Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News

W serialu "Ranczo" wcielała się w postać Klaudii. Jak wygląda teraz Marta Chodorowska?

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News

Marta Chodorowska ma na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i teatralnych. Jednak fani pokochali ją przede wszystkim za rolę Klaudii w hitowym serialu "Ranczo". Jej bohaterka dostarczała swoim serialowym rodzicom wielu emocji. Jak wygląda teraz aktorka, która wcielała się w tę postać? Czy bardzo się zmieniła? Zobaczcie poniżej!

Jak wygląda Klaudia z serialu "Ranczo"?

Jak już wspomnieliśmy, Marta Chodorowska w serialu "Ranczo" wcielała się w postać Klaudii Kozioł, córki wójta (Cezary Żak). Dziewczyna od samego początku była zbuntowaną nastolatką, która szukała swojej drogi. Klaudia niemal w każdym odcinku zaskakiwała swoją metamorfozą. Raz była punkówą, aby zaraz zamienić się w dziennikarkę lub działaczkę polityczną.

Jej sympatią w serialu przez długi czas był Fabian Duda (Piotr Ligienza). Chłopak był sekretarzem wójta, co sprawiało, że czuł przed nim respekt. Dlatego dość ostrożnie podchodził do relacji z Klaudią, co dostarczało widzom sporo śmiechu.

Zobacz także: O kim mowa? Rozpoznaj bohatera serialu "Ranczo" po krótkim opisie! QUIZ

Marta Chodorowska zagrała także w takich serialach, jak choćby "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", "Magda M.", czy też "Prawo Agaty". Niedawno pojawiła się również w "Pierwszej miłości". Mimo wszystko częściej można ją zobaczyć na deskach różnych teatrów. Ostatnio Marta Chodorowska pojawiła się na premierze spektaklu "O co biega?" w Teatrze Capitol. Aktorka prezentowała się naprawdę pięknie. Miała na sobie srebrną kreację, która podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. 

Bardzo się zmieniła od czasów "Rancza"?

Marta Chodorowska na premierze w Teatrze Capitol
East News

Marta Chodorowska dorastała na naszych oczach

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News

Pamiętacie ją z czasów "Rancza"?

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News

 

Więcej na temat Marta Chodorowska Ranczo
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43