Świat według Bundych
East News

"Świat według Bundych": Jak dziś wygląda Bud, syn Ala i Peggy? Był przystojniakiem a dziś trudno go rozpoznać 

Świat według Bundych
East News

Serial komediowy "Świat według Bundych" był emitowany w latach 1987–1997 i bił rekordy oglądalności. Losy nieporadnej chicagowskiej rodziny szybko zdobyły serca widzów i bawiły wszystkich do łez. Jedną z uwielbianych postaci był Bud Bundy, czyli serialowy syn Ala i Peggy. W tę rolę wcielił się David Faustino. Dziś aktor ma 46 lat i ciekawe czy wiecie, jak teraz wygląda. Mamy jego aktualne zdjęcia! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać

Jak dziś wygląda David Faustino, odtwórca roli Buda Bundy z serialu "Świat według Bundy"?

Serial "Świat według Bundych" wzbudzał kontrowersje, jednak znalazł rzeszę fanów nie tylko w Ameryce, ale i na całym świecie, w tym również w Polsce. Był drugim, zaraz po "Słonecznym patrolu", najdłużej emitowanym serialem i liczył łącznie 263 odcinki. Główną postacią tego serialu komediowego był Al Bundy - jedyny żywiciel rodziny i wieczny pechowiec. Z kolei jego żona, Peggy, była przedstawiona jako leniwa i nierozgarnięta kobieta, którą ciężko było nazwać perfekcyjną panią domu. Serialowe małżeństwo miało  również dwójkę dzieci - Kelly i Buda. 

Świat według Bundych
East News

Bud uchodził za najbardziej "rozgarniętego" członka rodziny. W tę rolę wcielił się David Faustino, który swoją przygodę z serialowym hitem zaczynał w wieku 13 lat. Rola Buda przyniosła mu ogromną popularność, a jego aktorski talent został doceniony. Był sześciokrotnie nominowany w Los Angeles do nagrody dla młodego artysty.

Świat według Bundych
East News

Po zakończeniu emisji serialu "Świat według Bundych", David Faustino nadal grał w popularnych serialach, jednak jego role były raczej epizodyczne. W 2004 roku wziął ślub z Andreą Elmer, jednak ich związek przetrwał zaledwie dwa lata. Doczekał się jednak córeczki, która przyszła na świat w 2015 roku. Dziewczynka jest owocem miłości aktora i Lindsay Bronson. 

Co ciekawe, David Faustino posiada nie tylko talent aktorski, ale także muzyczny. W latach 90. próbował sił jako raper pod pseudonimem D' Lil i wydał jedną płytę. Z kolei w 2008 roku razem z Jonem Dishonghem nagrał album elektroniczny. 

W marcu 2021 David Faustino skończy 47 lat. Aktor jest bardzo aktywny na Instagramie dzięki czemu wiemy, jak wygląda obecnie. Ciekawe, czy go poznacie!

Tak dziś wygląda serialowy Bud Bundy! 

A Wy, oglądaliście "Świat według Bundych"?

A tutaj małe porównanie - i jak, bardzo się zmienił?

Świat według Bundych
East News/Instagram

 

Więcej na temat Świat według Bundych
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43