Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Minął już tydzień, od kiedy zakończył się 13. sezon "Przyjaciółek". Finał był dramatyczny - okazało się bowiem, że Paweł leciał w samolocie, który miał wypadek pod Paryżem. Nie wiadomo, czy przeżył, bo w katastrofie zginęło 8 osób. Na szczęście producenci hitowego serialu już pracują nad 14. serią, więc jesienią dowiemy się, co dalej się wydarzyło. Pojawiają się również pierwsze zdjęcia z planu. Dzięki temu już wiemy, co spotka Ingę! Zobaczcie poniżej.

1/4
Inga z Przyjaciółek w 14. sezonie serialu
Instagram

Małgorzata Socha, która wciela się w postać Ingi, opublikowała nowe zdjęcia z planu 14. sezonu "Przyjaciółek". Na fotografii jej serialowa bohaterka pozuje ze...strażakami! To dosyć niepokojące, bo oznacza, że Ingę znów spotka kolejny dramat w życiu. Nie wiadomo jednak, czy do pożaru dojdzie w jej domu czy w salonie manicure.

2/4
Inga z Przyjaciółek ze strażakami
Instagram

Fanów serialu "Przyjaciółki" z pewnością interesuje również, co wydarzy się u Ingi w relacjach damsko-męskich. Nikomu chyba nie musimy przypominać, że Inga w 13. sezonie zgodziła się na relację "friends with benefits" z Maksem, ale wciąż liczyła na to, że mężczyzna będzie chciał stworzyć z nią tradycyjny związek. Czy to się stanie w 14. sezonie?

 

3/4
partnerzy Ingi z 14. sezonu Przyjaciółek
Instagram

Wiele na to wskazuje! Małgorzata Socha pokazała bowiem, że na planie nowej serii pojawił się Mateusz Janicki, który wciela się w postać Maksa. To może oznaczać tylko jedno - on wciąż będzie obecny w życiu Ingi! Czy serialowa bohaterka w końcu ułoży sobie życie? 

4/4
Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że Inga nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Po rozwodzie z Andrzejem spotykała się z bardzo wieloma mężczyznami. Najdłużej była z Robertem, którego niestety zdradziła. Mężczyzna dowiedział się o wszystkim i Inga została sama. Czy w 14. sezonie stworzy szczęśliwy związek z Maksem? Jak myślicie?

Więcej na temat Przyjaciółki