Ilona Łepkowska jest odpowiedzialna za wielką metamorfozę Katarzyny Zielińskiej? To właśnie dzięki scenarzystce została wielką gwiazdą? Tak przynajmniej w rozmowie z Party.pl mówi sama Ilona Łepkowska. Królowa polskich seriali przed naszą kamerą zdradziła, że to ona namówiła Kasię Zielińską na zmianę swojego wyglądu, co było warunkiem, żeby zagrała w serialu "Barwy szczęścia". Zielińska od tamtego momentu jest wierna krótkiej fryzurze w ognistym rudym kolorze.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska kończy 37 lat! Uwierzycie?! Zobaczcie, jak się zmieniała Oś czasu Party.pl WIDEO

Miałam takie poczucie, że ona ma w sobie coś co jak to się mówi przechodzi przez ekran do widzów, że ma rodzaj charyzmy takiej, ale że coś trzeba zrobić. Ja wtedy powiedziałam "obciąć włosy" i ufarbować na rudo". Szok, ale nagle się okazuje, że ta decyzja była decyzją bardzo dobrą, że to stworzyło nową Kasię Zielińską i stworzyło gwiazdę, która jest naprawdę gwiazdą w tej chwili pierwszej wielkości - przyznała Ilona Łepkowska. W momencie, kiedy Kasia Zielińska dostała propozycję to powiedziano jej wyraźnie, nie wiem czy moimi ustami czy Tadeusza Lampki, że dostanie tę rolę pod warunkiem, że zetnie włosy i je ufarbuje.

Co jeszcze Ilona Łepkowska zdradziła przed naszą kamerą? Jak na jej propozycje zmiany wyglądu zareagowała Katarzyna Zielińska? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: 5 fryzur odpowiednich dla rudych włosów

 

Ilona Łepkowska zdradziła, jakie warunki postawiła Kasi Zielińskiej, zanim przyjęła ją do serialu "Barwy szczęścia".

Ilona Łepkowska na jubileuszu serialu
ONS

Kasia dobrze zrobiła, że zdecydowała się na zmianę wizerunku?

Katarzyna Zielińska