Przyjaciółki montaż
East News

Prezentacja wiosennej ramówki Polsatu już za nami. We wtorek, 26 lutego, odbyła się wielka impreza z udziałem największych gwiazd stacji. Oczywiście nie mogło zabraknąć aktorek z uwielbianych przez widzów "Przyjaciółek". Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska wyglądały świetnie, ale która z gwiazd wybrała najlepszą sylizację? Nas najbardziej zaskoczył odważny look Joanny Liszowskiej! Aktorka już dawno nie miała na sobie tak seksownej kreacji. Ale czy to ona wyglądała najlepiej? Zobaczcie sami i głosujcie w naszym plebiscycie! 

Anita Sokołowska
Anita Sokołowska na ramówce Polsatu
...
ONS

Na kolor postawiła również Anita Sokołowska. Aktorka wybrała żółty total look. Zółte spodnie i koszulę od Bohoboco połączyła ze złotymi dodatkami, torebką i sandałkami. 

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha na ramówce Polsatu
...
ONS

Małgorzata Socha postawiła na wiosenny i bardzo kobiecy look. Aktorka wybrała jasny komplet od Bohoboco, który połączyła z elegancką koszulą i przezroczystymi sandałkami na obcasie. Wyglądała świetnie! 

Magdalena Stużyńska
Magdalena Stużyńska na ramówce Polsatu
...
East News

Magdalena Stużyńska wybrała długą suknię w mocnym, czerwonym kolorze. Kreacja z wiązaniem w talii podkreśliła figurę gwiazdy "Przyjaciółek". Look aktorki uzupełniły złote szpilki i duże kolczyki. 

Joanna Liszowska
Joanna Liszowska na ramówce Polsatu
...
ONS

Joanna Liszowska wybrała stylizację z bardzo odważnym dekoltem. Czarny komplet, w którym pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu to dzieło polskiej marki Zaquad. Look aktorki uzupełniły czarne szpilki i nowa, bardzo efektowna fryzura. Joanna Liszowska pokazała się w znacznie jaśniejszych i dłuższych włosach niż do tej pory. 

Wyniki plebiscytu:
Anita Sokołowska...
Małgorzata Socha...
Magdalena Stużyńska...
Joanna Liszowska...