ROMANS Wróblewska Szatan
ONS.pl

Gorący romans w „M jak miłość”! Eryk (Rafał Szatan) uwiedzie... Zosię (Julię Wróblewską)

ROMANS Wróblewska Szatan
ONS.pl

 

Po emocjonujących wydarzeniach w życiu Marcina Chodakowskiego i jego dzieci, wydawałoby się, że scenarzyści dadzą widzom trochę oddechu. Nic z tego! Tym razem przygotowali dla fanów gorący romans, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zobaczcie, z kim zwiąże się serialowa Zosia!

 

Miłosny skandal w „M jak miłość”...

Zosia, grana przez Julię Wróblewską, wróci z Francji. Po długiej nieobecności w serialu wątek aktorki nabierze tempa. Dziewczyna, choć jest już pełnoletnia, zaskoczy wszystkich nowym związkiem z... pianistą, który wcześniej podrywał jej macochę.

Bardzo emocjonujący będzie 1394. odcinek serialu. To wtedy okaże się, że Zosia umawia się z Erykiem. Nowy związek nie spodoba się Joasi - w końcu to ją wcześniej podrywał mężczyzna. Liczył na wspólne wyjście, ale dostał kosza. Kiedy pianista zaczyna spotykać się z Zosią, Asia wyraźnie się nie zgadza. Jednak dziewczyna nic sobie z tego nie robi, buntuje się, okłamuje macochę i wychodzi na randkę z Erykiem.

 

Zobacz: Kinga zacznie rodzić? Zobacz zwiastun nowego odcinka "M jak Miłość"!

 

To nie koniec zawikłanej historii! Komplikacje dopiero pojawią, kiedy na jaw wyjdzie informacja, że pianista ma żonę i dwójkę dzieci!.

Co zrobi Zosia kiedy dowie się prawdy?

 

"M jak Miłość", Julia Wróblewska - Zosia

Julia Wróblewska na ramówce TVP

 

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska powinna spalić te buty
East News

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56