Stranger Things - co wiemy o 3 sezonie?

Wielki powrót "Stranger Things"! Wiemy, kiedy i gdzie obejrzysz nowe odcinki

Stranger Things - co wiemy o 3 sezonie?

Fani serialu "Stranger Things" zacierają już ręce! Kolejny sezon ich ulubionej produkcji zbliża się bowiem wielkimi krokami. Już 4 lipca na Netflixie pojawią się nowe odcinki 3. sezonu "Stranger Things". Co czeka głównych bohaterów? Czy znów będą musieli zmierzyć się z siłami zła? Odpowiedź już niedługo!

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" 4 lipca

Serial "Stranger Things" zadebiutował na Netflixie w 2016 roku. Od tamtej pory wyemitowano 2 sezony tego hitu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. 4 lipca 2019 roku Netflix pokaże kolejny, 3. już sezon. Co przyniesie osiem nowych odcinków?

Nowy sezon "Stranger Things" będzie jeszcze dziwniejszy. Każdy z bohaterów ma szalone momenty. To będzie wszystko, czego pragną fani - zapowiada Millie Bobby Brown, odtwórczyni roli Eleven. 

O czym opowiada "Stranger Things"?

"Stranger Things" to opowieść o grupce przyjaciół, którzy napotykają na swojej drodze tajemniczą Eleven - dziewczynkę o nadprzyrodzonych mocach. Bardzo szybko okazuje się, że wraz ze swoją nową koleżanką będą musieli stawić czoła siłom zła. Główni bohaterowie dorastają na naszych oczach. W 3. sezonie będziemy świadkami ich kolejnych metamorfoz, pierwszych miłości i... odrzuceń!

Będziecie oglądać?

Stranger Things nowy plakat
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Stranger Things Netflix
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44