Ślub Izy i Marcina w "M jak miłość"
Instagram
Seriale

Dziś w "M jak miłość" ślub Izy i Marcina! Jak dużo wiesz o tej parze? Sprawdź się w naszym trudnym quizie!

Quiz wiedzy na temat Izy i Marcina z serialu "M jak miłość". Jak dobrze znasz tę parę?

We wtorkowym odcinku "M jak miłość" wydarzy się coś, na co czekali wszyscy fani serialu! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) w końcu staną na ślubnym kobiercu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wyjątkowy quiz. Jak dużo wiecie o tej parze? Rozwiążcie quiz i przekonajcie się sami! Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoim wynikiem :)

Zobacz także: Olewicz w „M jak miłość” zdradził tajemnicę Olka. Życie Chodakowskiego zmieni się w koszmar!

Joasia M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Newsy
Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?
Joanna zdecyduje się na prowadzenie bistro Kingi!?

Joanna w „ M jak miłość ” po rozstaniu z Leszkiem będzie miała wrażenie, że całe jej życie się wali. Straci pracę w biurze turystycznym, a tym samym zostanie pozbawiona źródła utrzymania. Niespodziewanie dla niej samej pojawi się nowa możliwość, która trochę ją zaskoczy. Okazuje się, że Kinga zrezygnuje z prowadzenia bistro i to właśnie Joanna będzie miała szansę je przejąć! Joanna zdecyduje się poprowadzić bistro? W 1507 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 31 marca, Kinga zostanie zmuszona, aby poświęcić rodzinie więcej uwagi. Jak informują superseriale.se.pl niepokojąca sytuacja z Lenką, i dramatyczne wydarzenia z bliźniczkami sprawią, że Zduńska zdecyduje się spędzić z dziećmi więcej czasu. To oznacza, że ktoś inny będzie musiał zająć się bistro. Kinga nie chce rezygnować z prowadzenia restauracji i pomyśli o zatrudnieniu Joanny. To ona miałby zostać menadżerką i prowadzić bistro, kiedy Zduńska poświęci się opiece nad dziećmi.  To nie jedyna propozycja, jaką otrzyma Joanna. Michał, znając problemy Chodakowskiej zaproponuje jej przeprowadzkę nad morze i otwarcie własnego biznesu. Niestety Asia odmówi, będzie to dla nie zbyt duża rewolucja.  Jaką decyzję ostatecznie podejmie Joanna? Oczywiście przystanie na propozycję Kingi, którą będzie dla niej wybawieniem w obecnej sytuacji.  Zobacz także:   Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek Teraz to Joanna zostanie właścicielką bistro?  

Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"?
Seriale
Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"? Poznajcie ją bliżej! 
Kim jest Monika Mielnicka, czyli Liliana Banach z „M jak miłość”? Poznajcie bliżej Monikę Mielnicką z M jak miłość!

Wśród przedstawicieli "M jak miłość" na ramówce TVP pojawiła się m.in. Monika Mielnicka, czyli serialowa Liliana Banach, dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała). Na konferencji towarzyszył jej m.in. Jakub Kucner. Poznajcie bliżej Monikę Mielnicką! Kim jest Monika Mielnicka z "M jak miłość"? Monika Mielnicka ma 20 lat, jest ubiegłoroczną maturzystką z Cicibora na Lubelszczyźnie. W 2016 roku jako szesnastolatka zadebiutowała w „Powidokach” Andrzeja Wajdy, wcześniej zagrała w kilku przedstawieniach bialskiego Teatru Słowa. Dziś ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie „Odbicie” (wyróżniło ją nią jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych „Open Space 2019”), udział w „Na Wspólnej” i „Lombardzie. Życiu pod zastaw” oraz rolę Lilki Banach w "M jak miłość". W Lilkę wciela się od dwóch lat, ale dopiero teraz – jak żartuje – i ona, i jej bohaterka naprawdę się rozkręcają. Jestem pełna podziwu dla pani Aliny Puchały i kierowanego przez nią zespołu twórców pionu literackiego za to, co dla nas (Lilki i granego przez Krystiana Domagałę Mateusza – przypis red.) wymyślają i piszą. Gwałt, próba samobójcza, niechciana ciąża, dwa podejścia do oświadczyn... A to dopiero początek! Zapewniam, że widzowie nie będą się nudzić – powiedziała niedawno w jednym z wywiadów. Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"? Czy przebije popularnością Basię Kurdej-Szatan lub Annę Muchę, które z produkcją są związane od lat? Na pewno ma aspiracje, by przyćmić... Julię Wieniawę. Podziwiam Julię za pracowitość i determinację w działaniu, ale nie lubię wchodzić w cudze buty....

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?
Lilka w "M jak miłość" podjęła już ostateczną decyzję!

Lilka w „ M jak miłość ” po tym, jak dowiedziała się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel była zdruzgotana. Dziewczyna jest coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji, a kiedy poinformuje o niej najbliższych, oni za wszelką cenę będą chcieli odwieść ją od aborcji. Czy Mateusz zaakceptuje decyzję Lilki? Pozwoli jej na usunięcie ciąży? Lilka w sekrecie usunie ciążę? Lilka nie zgłosiła nigdzie faktu, że została zgwałcona. Mateusz powiedział Markowi, że to jego dziecko. To wszystko sprawia, że nikt tak naprawdę nie wie, co przeżywa dziewczyna. Chciałaby szybko zapomnieć o tym, co ją spotkało, ale nie może przez fakt, że jest w ciąży z gwałcicielem. W końcu Lilka zdecyduje się na aborcję, sądząc, że to rozwiąże jej problemy. Dziewczyna Mateusza nie poinformowała o gwałcie i nie może dokonać aborcji, wpadnie jednak na inny pomysł! O decyzji usunięcia ciąży powie nawet swojej mamie: Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - powie zrozpaczona dziewczyna, która chciała targnąć się nawet na własne życie.  Krystyna będzie pewna, że to dziecko Mateusza, dlatego będzie starała się przekonać córkę, że poradzi sobie z macierzyństwem. Niestety kobieta nie widzi tego, w jak złym stanie psychicznym jest jej córka. Na szczęście Mateusz zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie namawiał Lilki, aby urodziła dziecko, chociaż początkowo to robił. Ostatecznie Mostowiak zdecydował, że zaakceptuje jej decyzję:  Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał! - powie Mateusz. Co zrobi Lilka, aby usunąć ciążę? Jak to wpłynie na jej zdrowie? Dowiemy się już 17 marca! Lilka przez gwałt i ciążę chciała popełnić samobójstwo!    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner