2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

Zobacz zwiastun i plakat drugiego sezonu "Dark"!

2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

Już jest! W sieci pojawił się zwiastun drugiego, mrocznego serialu "Dark". Jego premiera na Netfliksie odbędzie się już 21 czerwca. Zobacz także oficjalny plakat. Czego możemy spodziewać się w nowej serii?

W drugim sezonie Dark zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 r. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi. - czytamy.

Serial "Dark", wedle wcześniejszych zapowiedzi, będzie miał tylko trzy sezony. Netflix zapowiedział politykę kręcenia tylko 3 sezonów danej produkcji już wcześniej i jak widać, konsekwentnie ją realizuje. Nawet jeśli serial cieszy się niebywałą popularnością. 

 

2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23