Druga szansa, Świderski, Kożuchowska

Trzeci sezon "Drugiej szansy" to hit czy klapa? Mamy wyniki oglądalności serialu!

Druga szansa, Świderski, Kożuchowska

Serial „Druga szansa" nadal nie znudził się widzom! Średnia oglądalność serialu to 1,95 mln osób, czyli o 320 tys. więcej osób niż w zeszłym roku śledzi obecnie produkcję TVN. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, oglądalność rośnie z odcinka na odcinek!

 

3 sezon "Drugiej szansy" - oglądalność rośnie

TVN w czasie emisji trzeciego sezonu „Drugiej szansy” zajmuje drugie miejsce na rynku telewizyjnym. Wyprzedza go tylko stacja TVP2, pokazująca wówczas kulisy „M jak miłość”.  Trzeci jest Polsat, który emituje wtedy film fabularny. Jednak jeśli chodzi o przedział wiekowy 16-49 lat liderem jest Polsat, to te stację o tej porze wybierają widzowie częściej.

"Druga szansa" ma świetne wyniki oglądalności w Internecie. Trzy odcinki nowego sezonu miały łącznie dotychczas 847 tys. wyświetleń (pierwszy odcinek - 455 tys., drugi - 360 tys., a trzeci - 32 tys.). Spodziewaliście się tak dobrego wyniku serialu z Małgorzatą Kożuchowską?

 

Co wydarzy się w 4. odcinku 3. sezonu "Drugiej szansy"?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) przechodzą trudny okres. Okazało się bowiem, że to Adam (Bartłomiej Topa) jest biologicznym ojcem Basi. Swensson obiecał jednak, że przystanie na ich warunki kontaktu z córką, ale chciałby angażować się także finansowo w wychowanie dziewczynki.

Monika i Marcin snują plany na przyszłość. Para rozważa nawet ślub! Jednak wcześniej czeka ich ważne wydarzenie: kolejny, być może ostatni, zabieg Basi.

Niespodziewanie Marcin wpada przed domem na Adama i dowiaduje się, że Swensson zamieszkał po sąsiedzku! Były partner Boreckiej chce częściej widywać córkę przez co co chwila pojawia się w mieszkaniu Moniki i Marcina. Monika czuje, jak bardzo sytuacja w domu męczy Marcina. W trakcie kolejnej wizyty wyprasza Adama i oznajmia, że muszą ustalić tryb dalszych spotkań. "Druga szansa" - TVN, poniedziałek, 6 marca 2017, godz. 21:30.

 

Zobacz także: Kożuchowska się odchudza? Zobaczcie, co je by zachować idealną sylwetkę! Nie zawsze zdrowo ;)
 

Małgorzata Kożuchowska i inni aktorzy z serialu "Druga szansa".

Druga Szansa

 

Serial "Druga szansa" nadal jest bardzo popularny wśród widzów. Czy to zasługa Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska w szarych dzwonach

 

Oglądasz serial "Druga szansa"?

Małgorzata Kożuchowska na konferencji prasowej serialu "Druga Szansa"
ONS

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43