aktorzy "Druga szansa"
East News
1/7
aktorzy "Druga szansa"
East News

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVN! Była to wyjątkowa okazja dla gwiazda do zaprezentowania się na czerownym dywanie, ale przede wszystkim do zaprezentowania nowych sezonów programów rozrywkowych i seriali. Wiadomo już, że w wiosennej ramówce pojawią się hitowe programy, wśród których nie zabraknie "Drugiej szansy" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej! Co się wydarzy w 5. sezonie serialu? Sprawdźcie na kolejnych stronach.

 

Zobacz: Ponad 50 gwiazd na jesiennej ramówce TVN! Kto wyglądał najlepiej? DUŻO ZDJĘĆ!

2/7
aktorzy "Druga szansa"
East News

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN nie zabrakło gwiazd "Drugiej szansy"! Już wiadomo, że w 5. sezonie pojawią się nowe twarze: Kamila Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak czy Jacek Poniedziałek!

 

Zobacz: Łepkowska jest zachwycona współpracą z Kurskim przy "Koronie królów" i... krytykuje "Drugą szansę" w której gra Kożuchowska. Słusznie?

3/7
Druga Szansa - co w 5. sezonie?

TVN zapowiada, że widzów czekają wielkie emocje już od pierwszych chwil 5. sezonu. Monika Borecka znów będzie musiała się zmierzyć z dramatycznymi przeżyciami!

 

Zobacz: Wiemy, kiedy "Druga szansa" wraca na antenę TVN. Do serialu dołączą nowe gwiazdy!

4/7
Druga Szansa - co w 5. sezonie?

Mogłoby się wydawać, że Monika Borecka wreszcie zazna szczęścia i spokoju w życiu - jej relacja z Piotrem zaczyna się rozwijać. Wszystko wskazuje też na to, że Monika będzie mogła zaadoptować Zosię. Do tego w jej życiu zawodowym zaczyna się poprawiać - dostanie propozycję pracy na stanowisku redaktor naczelnej magazynu dla kobiet!

 

Zobacz: Rozpoznasz polski serial po fragmencie tytułowej piosenki?! Sprawdź się! QUIZ

5/7
Druga Szansa - co w 5. sezonie?

Okazuje się jednak, że sprawy szybko zaczną się komplikować! Idealna praca stanie się koszmarem - Monika znajdzie się w środku skandalu w koncernie medialnym, a na jaw wyjdą sekrety i kłamstwa jej współpracowników.

 

Jak widać w zwiastunie, Boreckiej ktoś dosypie najprawdopodobniej do wina tabletkę gwałtu... Skończy w pokoju hotelowym - i obudzi się z rana z rozmazanym makijażem i sama... Czy ktoś jej coś zrobił?

 

Zobacz: Znamy wyniki oglądalności "Drugiej szansy"! Czy powstanie 5. sezon serialu z Kożuchowską?

6/7
Druga Szansa - co w 5. sezonie?

Jak poradzi sobie Monika w nowej trudnej sytuacji? Przekonamy się już niebawem!

 

Zobacz: "Druga szansa" Bandyci dopadną Piotra w szpitalu? Co wydarzy się w kolejnym odcinku? ZDJĘCIA

Więcej na temat Druga szansa