Zapłakana Iza z "M jak miłość"
Instagram

Dramatyczne sceny w „M jak miłość”. Poleje się krew, Iza wyjdzie z tego cało?

Zapłakana Iza z "M jak miłość"
Instagram

W „M jak miłość” dojdzie do kolejnej, mrożącej krew w żyłach sytuacji. Jak się okazuje, tym razem na ogromne niebezpieczeństwo zostanie narażona Iza, w której postać wciela się Adrianna Kalska. Kobieta zostanie zaatakowana we własnym domu! W uwielbianym serialu dojdzie do zabójstwa? Czy uda jej się wyjść cało?

Zobacz także: Szokujące sceny wypadku Kingi w "M jak miłość". Zdjęcia mrożą krew w żyłach!

Zabójstwo w "M jak miłość"? Iza znajdzie się w potwornym niebezpieczeństwie 

To, co stanie się w 1548 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy już w najbliższy poniedziałek 7 grudnia, wymaga naprawdę stalowych nerwów. Nie zabraknie gróźb i szokujących scen, a nieświadoma niczego Iza narazi swoją rodzinę na ogromne niebezpieczeństwo. Jak? Do jej domu wtargnie niebezpieczny mężczyzna… wszystko przez to, że Iza będzie chciała pomóc pomóc przedszkolnej przyjaciółce Szymka - Amelce. Iza uda się do mieszkania, w którym mieszka dziewczynka, a tak otworzy jej drzwi jej mama, cała w siniakach i krwi! 

- Proszę mi zaufać. Wiele lat pracowałam jako kurator sądowy. Wiem, co to przemoc domowa. Może pani to zgłosić pracownikowi socjalnemu, na policji albo w prokuraturze, jest też "Niebieska Linia" - zaoferuje Iza. 

Choć kobieta odrzuci jej pomoc, okazuje się, że tymi słowami sprowadziła na swoją rodzinę prawdziwe piekło. Okazuje się, że mężczyzna, który pobił mamę Amelki nie zna granic. Wedrze się do domu Izy i zaatakuje ją w drzwiach. Tu na szczęście z pomocą natychmiast zjawi się Marcin. Niestety, pomiędzy nim a niebezpiecznym napastnikiem dojdzie do dramatycznych scen, w dodatku narażone będą również dzieci, które w tym momencie będą spały w pokoju obok. Choć tym razem bandyta odpuści, wszystko wskazuje na to, że to co najgorsze dopiero przed Izą.

Wydarzenia, do których dojdzie w domu Izy jeszcze bardziej wzburzą niebezpiecznego mężczyznę, który postanowi skatować swoją żonę. Nie ujdzie mu to płazem. Zostanie zatrzymany przez policję i trafi do aresztu, gdzie będzie planował swoją zemstę. Jak się okazuje, bandyta zadzwoni do swojej żony i będzie groził jej oraz Izie… zabójstwem! Czy kobiety będą mogły czuć się bezpiecznie i czy podczas kolejnego starcia wyjdą z niego cało?

 

Iza i jej rodzina znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Czy kolejnym razem kobieta będzie miała tyle samo szczęścia? 

Ostatnio w "M jak miłość" nie brak dramatów, jak i wzruszeń. Wygląda na to, że poniedziałkowy odcinek przez długi czas będzie trzymał nas w napięciu. 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37