Marysia i Basia M jak miłość

Dramatyczne losy najmłodszej Mostowiakówny w "M jak miłość"! Małgosia nie żyje!?

Marysia i Basia M jak miłość

Marta, która otrzyma wieści od Małgosię, po powrocie do Grabiny przekaże rodzinie dramatyczne wieści dotyczące ich najmłodszej siostry. W 1439 odcinku serialu „M jak miłość”, który zobaczymy 23 kwietnia o 20.55 okaże się, że najprawdopodobniej już nigdy więcej jej nie zobaczą. Czy Małgosia nie żyje?

Co się działo z Małgosią w Stanach?

W „M jak miłość” Barbara Mostowiak już od dłuższego czasu martwi się o Małgosię. Planowała nawet wyjazd do Stanów, aby spotkać się córką, która opuściła rodzinę. Jednak Marysia nie zgodziła się na ten pomysł, ale sama zaczęła szukać kontaktu z młodszą siostrą. Niespodziewanie Rogowska dostanie list ze Stanów, z którego dowie się, że jej siostra przebywa w zakładzie zamkniętym. Po tej wiadomości będzie pewna, że uda jej się nawiązać kontakt z siostrą.

Marta przekaże rodzinie smutną wiadomość!

Tymczasem na Sylwestra do rodzinnej Grabiny przyjedzie Marta. Okazuje się, że ona również ma wieści o Małgosi, ale nie będzie wiedziała, jak przekazać je rodzinie. Zdaje sobie sprawę, że pogrąży sylwestrowy nastrój.

Zastanawiałyśmy się z Marysią, czy ci o tym mówić, ale uznałyśmy, że masz prawo wiedzieć. Małgosia... wypisała się z kliniki. Nie zostawiła żadnego adresu, kontaktu, nic... Prosiła, by jej nie szukać. Nie chce utrzymywać żadnego kontaktu z rodziną z Polski – powie Marysi i Barbarze.

Wygląda na to, że wątek Małgosi zbliża się ku końcowi. Co prawda ostateczne losy najmłodszej Mostowiakówny jeszcze nie są do końca znane, ale wszystko wskazuje na to, że scenarzyści powoli chcą zakończyć losy tej postaci!

 

Małgosia z M jak miłość

Zobacz takżeBrutalne morderstwo w "M jak miłość"! Kto zabije przystojnego policjanta?!

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23