Dom z papieru: część 4

"Dom z papieru" na Netflix - co się wydarzy w 4. sezonie? Czy Nairobi przeżyje?

Dom z papieru: część 4

"Dom z papieru" już wkrótce wróci na Netflix z 4. sezonem. W obsadzie serialu zobaczymy znanych już wszystkim bohaterów, ale być może pojawią się również nowe postacie. Co będzie się działo w najbliższych odcinkach? Zobaczymy między innymi kontynuację napadu na Bank Hiszpanii i dalsze losy Lizbony.

"Dom z papieru" - kiedy 4. sezon serialu? 

Już za kilka dni w Internecie pojawi 4. sezon "Domu z papieru". Dokładna data premiery to 3 kwietnia, czyli najbliższy piątek. Produkcję będzie można oczywiście obejrzeć na platformie Netflix. Zazwyczaj na serwisie wszystkie odcinki pojawiają się jednego dnia. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy tym razem również tak będzie, czy jednak odcinki będą udostępniane raz w tygodniu. 

Zwiastun 4. sezonu "Domu w papieru"

Oficjalny zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru" został opublikowany, lecz niewiele się z niego dowiadujemy. Na pewno w najbliższych odcinkach zostanie wyjaśnionych wiele wątków z poprzedniego sezonu. Jak widać, akcja nie zwalnia tempa, a każda scena w zwiastunie tylko pogłębia naszą ciekawość.

Co się wydarzy w 4. sezonie "Domu z papieru"?

Tak naprawdę niewiele wiemy o nowym sezonie "Domu z papieru". Dokładna fabuła owiana jest tajemnicą. Na pewno na początku czwartej części serialu zobaczymy bezpośrednią kontynuację wydarzeń z końca 3. sezonu. W końcu dowiemy się, jak zakończy się napad na Bank Hiszpanii i co stanie się z Lizboną po schwytaniu przez organy ścigania.

Z pewnością początek 4. sezonu to totalny chaos i dezorientacja. Profesor myśli, że Lizbona nie żyje, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi walczy o życie. Czy napad się uda? Czy Lizbona będzie współpracować, aby uniknąć więzienie? Czy Nairobi przeżyje? Na te pytania ma odpowiedzieć nowy sezon "Domu z papieru".

"Dom z papieru" - kto pojawi się w obsadzie 4. sezonu?

W obsadzie 4. sezonu serialu znajdą się aktorzy, których już dobrze znamy z poprzednich lat. Będę to między innymi Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), a także Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm). Jest duże prawdopodobieństwo, że pojawią się nowe postacie.

 

Więcej na temat serial Netflix
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11