Party Stories
Dom z papieru: część 4
Seriale

"Dom z papieru" na Netflix - co się wydarzy w 4. sezonie? Czy Nairobi przeżyje?

Co się wydarzy w 4. sezonie "Domu z papieru"? Najbliższe odcinki odpowiedzą na wiele pytań! Co się stanie z Lizboną? Czy Nairobi przeżyje? Jak się skończy napad? Sprawdźcie!

"Dom z papieru" już wkrótce wróci na Netflix z 4. sezonem. W obsadzie serialu zobaczymy znanych już wszystkim bohaterów, ale być może pojawią się również nowe postacie. Co będzie się działo w najbliższych odcinkach? Zobaczymy między innymi kontynuację napadu na Bank Hiszpanii i dalsze losy Lizbony.

Co dziś robi Rafał Kopacz z serialu "W11"? Będziecie w szoku! Jego córka to znana modelka!

"Dom z papieru" - kiedy 4. sezon serialu? 

Już za kilka dni w Internecie pojawi 4. sezon "Domu z papieru". Dokładna data premiery to 3 kwietnia, czyli najbliższy piątek. Produkcję będzie można oczywiście obejrzeć na platformie Netflix. Zazwyczaj na serwisie wszystkie odcinki pojawiają się jednego dnia. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy tym razem również tak będzie, czy jednak odcinki będą udostępniane raz w tygodniu. 

Zwiastun 4. sezonu "Domu w papieru"

Oficjalny zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru" został opublikowany, lecz niewiele się z niego dowiadujemy. Na pewno w najbliższych odcinkach zostanie wyjaśnionych wiele wątków z poprzedniego sezonu. Jak widać, akcja nie zwalnia tempa, a każda scena w zwiastunie tylko pogłębia naszą ciekawość.

Co się wydarzy w 4. sezonie "Domu z papieru"?

Tak naprawdę niewiele wiemy o nowym sezonie "Domu z papieru". Dokładna fabuła owiana jest tajemnicą. Na pewno na początku czwartej części serialu zobaczymy bezpośrednią kontynuację wydarzeń z końca 3. sezonu. W końcu dowiemy się, jak zakończy się napad na Bank Hiszpanii i co stanie się z Lizboną po schwytaniu przez organy ścigania.

Z pewnością początek 4. sezonu to totalny chaos i dezorientacja. Profesor myśli, że Lizbona nie żyje, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi walczy o życie. Czy napad się uda? Czy Lizbona będzie współpracować, aby uniknąć więzienie? Czy Nairobi przeżyje? Na te pytania ma odpowiedzieć nowy sezon "Domu z papieru".

"Dom z papieru" - kto pojawi się w obsadzie 4. sezonu?

W obsadzie 4. sezonu serialu znajdą się aktorzy, których już dobrze znamy z poprzednich lat. Będę to między innymi Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), a także Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm). Jest duże prawdopodobieństwo, że pojawią się nowe postacie.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Seriale
Netflix zdradza imiona nowych bohaterów "Domu z papieru 3"! Pojawił się też oficjalny plakat

Zagorzali fani serialu "Dom z papieru" odliczają już dni do premiery 3. sezonu tego hitu Netflixa . Do tej pory niewiele było wiadomo o tym, co wydarzy się w kolejnej serii. Netflix postanowił jednak ujawnić co nieco. Wiemy już, że główni bohaterowie znów wpadną w tarapaty. Co ciekawe, dołączą do nich również nowe postacie. Kto to taki? Zobaczcie poniżej! Nowi bohaterowie w 3. sezonie "Domu z papieru" "Dom z papieru" to opowieść o grupie nieprzystosowanych społecznie złodziejaszków, która poznaje się dzięki postaci tajemniczego Profesora (Álvaro Morte). Przez wiele miesięcy planowali napad na mennicę, który w końcu dochodzi do skutku. Po drodze jednak głównych bohaterów gubią ich własne słabości, przez które dochodzi do niespodziewanych zwrotów akcji. Gdy wydawało się, że nasi ulubieńcy w końcu wykiwali policję i są bezpieczni, sytuacja zaczyna się komplikować...   Setki produktów i usług w Twoim mieście w świetnych cenach? Skorzystaj z oferty na stronie Groupon kupony rabatowe .   Zobacz także:  Netflix ujawnia pierwsze szczegóły fabuły "Domu z papieru 3". Emocje gwarantowane! Netflix ujawnił właśnie, że obok dobrze znanych nam bohaterów w "Domu z papieru" pojawią się też nowe postacie. Ich pseudonimy to:  Sztokholm  (Esther Acebo),  Lizbona  (Itziar Ituño),  Palermo (Rodrigo de la Serna)  Bogota  (Hovik Keuchkerian) i  Marsylia  (Luka Peros).  Jesteście ciekawi, kim są i jak znajdą się w dobrze znanej nam paczce? Odpowiedź już 19 lipca! W sieci pojawił się też plakat promujący nowy sezon Czekacie na "Dom z papieru 3"?      

Dom z papieru: część 4
Newsy
Niezwykły akcent w hicie Netflixa "Dom z papieru"! Bardzo kojarzy się z polskim papieżem

Mogłoby się wydawać, że w czwartym sezonie "Domu z papieru" znalazł się polski akcent! Wszystko za sprawą ulubionej pieśni Jana Pawła II, która wybrzmiała z ust załogi Profesora. Dlaczego ją zaśpiewali?  Do tej pory "Dom z papieru" kojarzył się z pieśnią włoskich partyzantów "Bella Ciao" czy teraz to się zmieni?  Zobacz także:  Netflix: Nowości na kwiecień 2020 - pełna lista filmów i seriali Niezwykły akcent w "Domu z papieru", kojarzy się z Janem Pawłem II Twórcy głośnego serialu Netflixa "Dom z papieru" ("La casa de papel") zaskoczyli kolejnym nieoczywistym utworem. Złodzieje okupujący hiszpańską mennicę zaśpiewali "Barkę", czyli ulubioną pieśń Jana Pawła II. Utwór został wykonany w oryginale ("Pescador de hombres"), jednak wielu Polaków doskonale zna tę melodię.  Nairobi została zakładniczką Gandíi, czyli szefa ochrony Banku Hiszpanii. Otoczony przez ekipę Profesora ochroniarz nakazuje im śpiewać pieśń znaną w Polsce jako "Barka". Ma ku temu ważny powód, aby się dowiedzieć jaki, musicie obejrzeć czwarty sezon serialu, a my nie chcielibyśmy zepsuć wam zabawy.  "Barka" jest polską wersją pieśni religijnej "Pescador de hombres" Muzykę i słowa napisał do niej ksiądz Cesáreo Gabarain w 1974 roku. W tym samym roku powstały również polskie słowa. Ich autorem był ks. Stanisław Szmidt. Była to ulubiona pieśń papieża Jana Pawła II.  Zobacz także:  Nie tylko 365 dni! Na polskiego Netflixa przed weekendem wchodzi 50 tytułów Oto scena, w której załoga Profesora z "Domu z papieru" śpiewa "Barkę". UWAGA! Materiał może zawierać spoiler, więc oglądacie na...

3. sezon "Domu z papieru"
Mat. prasowe/Netflix
Seriale
Netflix ujawnia pierwsze szczegóły fabuły "Domu z papieru 3". Emocje gwarantowane!

Fani "Domu z papieru" długo czekali na ten moment. Netflix w końcu ujawnił jednak datę premiery trzeciego sezonu tego kultowego już serialu. "Dom z papieru 3" zadebiutuje w internecie 19 lipca. Znane są już pierwsze szczegóły jego fabuły. Co czeka naszych ulubionych bohaterów? Zobaczcie poniżej! Co wydarzy się w 3. sezonie "Domu z papieru"? Po spektakularnej ucieczce ekipy Profesora (Álvaro Morte) wydawało się, że nic już im nie grozi. Okazuje się jednak, że policja wciąż depcze im po piętach. W najnowszym zwiastunie "Domu z papieru 3" Profesor ujawnia, że jeden z jego ludzi zostanie aresztowany! Policja będzie go przetrzymywała w nieznanym nikomu miejscu. To zmusi ekipę Profesora do powrotu... Zobacz także:  Na tę premierę czekają wszyscy! Kiedy startuje 3. sezon "Domu z papieru"?  O czym jest "Dom z papieru"? "Dom z papieru" opowiada o losach kilku osób, które poznały się za pośrednictwem tajemniczego Profesora. Każda z nich ma na swoim koncie zatargi z prawem. Profesor szykuje ich do wielkiego skoku na mennicę, który dochodzi do skutku. Jednak nie wszystko idzie po ich myśli... Czekacie na 3. sezon "Domu z papieru"? "Dom z papieru 3" już 19 lipca na Netflixie   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner