Doda z chokerem na szyi

Doda zagra w polskim serialu! W jakim i kiedy emisja?

Doda z chokerem na szyi

Doda zagra w serialu "Daleko od noszy"! Okazuje się, że talent aktorski wokalistki został doceniony po raz kolejny. Jak podaje fakt.pl, wokalistka otrzymała propozycję zagrania w popularnym serialu i oczywiście chętnie ją przyjęła! Gwiazda zagra u boków znanych aktorów takich jak Paweł Wawrzecki czy Hanna Śleszyńska. Na razie rola Dody jest objęta ścisłą tajemnicą, ale tabloid podaje, że widzowie będą mogli ją zobaczyć pod koniec nadchodzącej serii, czyli prawdopodobnie wiosną przyszłego roku. 

 Doda pojawiła się na planie tylko raz, ale zrobiła bardzo dobre wrażenie – zdradziła "Faktowi" osoba z produkcji serialu.

Doda zagra w serialu "Daleko od noszy"

Podobno w kolejnym sezonie przewidziano dla Dody znacznie więcej scen. Zdjęcia jeszcze nie ruszyły, ale wokalistka bardzo spodobała się producentom sitcomu, dlatego chcą rozwinąć jej wątek. Jak widać po roli w sztuce "Słownik ptaszków polskich" dobra passa aktorska Dody trwa! Czy teraz posypią się jeszcze dodatkowe propozycje? Artystka nigdy nie ukrywała, że chciałaby spróbować swoich sił na ekranie, więc kto wie.

 

Zobacz: Doda napisała do fanów z... więzienia! "Czuję się jak w klatce" ZDJĘCIE

 

Doda zagra w serialu "Daleko od noszy"!

Doda w krótkich włosach

 

Dobra passa aktorska wokalistki trwa!

Doda z zegarkiem za... 40 tys. euro

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47