Kadr z 3. sezonu serialu HBO "Wataha"
Mat. prasowe

Zaskakująca decyzja HBO! Premiera 3. sezonu "Watahy" przesunięta. Dlaczego?

Kadr z 3. sezonu serialu HBO "Wataha"
Mat. prasowe

Fani serialu "Wataha" nie będą zadowoleni z tej informacji. HBO ogłosiło bowiem, że premiera trzeciego sezonu tej hitowej produkcji została przesunięta. Początkowo "Wataha 3" miała pojawić się na antenie 30 października. Niestety, tak się nie stanie. Dlaczego? Zobaczcie tłumaczenie stacji!

Dlaczego premiera "Watahy 3" została przesunięta?

Jak już wspomnieliśmy, premiera 3. sezonu "Watahy" miała się odbyć 30 października. Jednak stacja HBO wydała oświadczenie, w którym podała zmienioną datę startu serialu. 

Na dobre warto poczekać, a obiecujemy, że to będzie bardzo dobre! Informujemy, że data premiery 3. sezonu serialu Wataha uległa zmianie, premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce 6 grudnia w HBO - czytamy we wpisie, który pojawił się na Facebooku.

Fani niemal od razu zasypali producentów pytaniami o powód, dla którego ich ulubiony serial pojawi się w telewizji ponad miesiąc później. HBO postanowiło rozwiać wszelkie wątpliwości dodatkowym wpisem. 

Wszystkim fanom serialu na pytanie "dlaczego" odpowiadamy: Ze względu na bardzo dużą liczbę premier tej jesieni i żeby dobrze je rozłożyć w czasie, zdecydowaliśmy, że najkorzystniejszą datą na premierę 3. Sezonu "Watahy" będzie 6 grudnia. Mamy nadzieję, że w okresie świątecznym wszyscy będą mieli więcej czasu na cieszenie się ulubioną produkcją - tłumaczą producenci serialu. 

O czym opowiada 3. sezon "Watahy"?

Akcja trzeciego sezonu "Watahy" zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow (Leszek Lichota), idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski (Andrzej Zieliński) rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz (Aleksandra Popławska), zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Żałujecie, że "Wataha 3" pojawi się nieco później?

Kadr z 3. sezonu serialu HBO
Mat. prasowe

HBO uspokaja i zapewnia, że warto poczekać na kolejny sezon tego hitowego serialu

Kadr z 3. sezonu serialu HBO
Mat. prasowe

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12