Diagnoza - opis 8 odcinka
x-news

"Diagnoza": Michał w stanie krytycznym szpitalu! Olga i Agnieszka w niebezpieczeństwie. Co wydarzy się w 8. odcinku?

Diagnoza - opis 8 odcinka
x-news

We wtorek, 16 kwietnia, ósmy już odcinek czwartego sezonu serialu "Diagnoza"! Co się w nim wydarzy? Przeczytaj streszczenie! 

Diagnoza - opis ósmego odcinka czwartej serii, wtorek 16.04

Po wybuchu samochodu Michał trafia do szpitala. Jego stan jest krytyczny. Artman przeprowadza bardzo długą reanimację. Stan Wolskiego jednak z czasem tylko się pogarsza i lekarz, jako pacjent,  trafia na salę operacyjną. Prokurator i policja przeprowadzają śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Na miejscu zostają zabezpieczone dowody. Zatrzymana zostaje Alina Brylska, która okazała się być tajemniczą kobietą, którą widział Michał tuż przed wybuchem. Nie ma wątpliwości – ładunek pod samochodem był przygotowany przez profesjonalistów...

Anna, na podstawie wyników badań krwi, dowiaduje się, że jej partner był uzależniony od opiatów. Potwierdza to Sadzik, który twierdzi, że rzeczywiście coś mu nie pasowało w zachowaniu Michała ostatnimi czasy. Artman przyznaje się Annie, że wiedział o tym problemie. Nic jednak nie zrobił, bo nie chciał zniszczyć Wolskiemu kariery. Leśniewska nie wierzy jednak w tak dobre intencje byłego męża. Odgraża się Janowi, że dowie się na czym polega ich konflikt.

Korzystając z okazji Artman przeszukuje także mieszkanie Anny w poszukiwaniu zdjęć z przenoszenia ciała Makusza, którymi dysponował Michał. Nie znajduje jednak upragnionej fotografii. Przy okazji zdradza jednak byłej żonie, że to Olga przepisywała recepty na opiaty Michałowi.

Olga niemal mdleje na wieść o zamachu na Michała. Jest przekonana, że to dzieło Arkadiusza Traczyka, obawia się, że teraz mężczyzna będzie chciał wyeliminować także ją. Przekonuje Agnieszkę, że muszą uciekać i wreszcie wyznaje jej całą prawdę.

Nieprzytomnego Michała odwiedza w szpitalu jego brat. Tomasz jest oburzony tym, że Anna nie zauważyła, że jej partner ma problemy z przyjmowanymi lekami. Po rozmowie z Tomaszem roztrzęsioną Annę dopadają wyrzuty sumienia – ma sobie za złe, że była ślepa na to, co działo się z Michałem. Przykro jej jednak, że Michał prowadził podwójne życie i ją oszukiwał.

Zobacz także: QUIZ z "Diagnozy"!

Marzena i Sadzik martwią się o Szymona. W jego kamperze znajdują paszport Brocka – to kolejny dowód, że nie wyjechał do Norwegii, jak pisał w smsach. Są przerażeni. Sadzik prosi Annę by, opowiedziała mu o śledztwie, które prowadzili z Szymonem – obawia się, że może to być powodem dlaczego Szymon zniknął. Anna mówi Sadzikowi o magazynie. Mężczyzna nie chce dłużej czekać i zgłasza zaginięcie brata na policji. Podejrzewa, że Szymonowi stało się coś złego. Pod jego naciskiem policja przeszukuje magazyn – nic nie znajdują.

Marta dowiaduje się, że Lenka ma zostać deportowana. Za rada prokuratora Wileckiego składa wniosek (jako kurator Lenki Kostiuk) o status uchodźcy dla dziewczynki.

Śledczy wzywa Annę na komisariat – pokazuje jej rzeczy znalezione przy Michale, prosi by powiedziała, co o nich wie. Wśród rzeczy jest nadpalone zdjęcie z Artmanem na łódce – Annie przypomina się rozmowa z Michałem, gdy on ja pytał, co by zrobiła, gdyby miała dowód na Artmana. Anna w furii wpada do gabinetu Artmana. Pora wreszcie rozliczyć się z przeszłości... Czy znalezione zdjęcie to motyw zamachu na Michała?

Diagnoza - opis 8 odcinka
x-news

Diagnoza - opis 8 odcinka
x-news

 

Więcej na temat Diagnoza
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51