Trzeci odcinek Diagnozy 4, opis, streszczenie
x-news

Trzeci odcinek czwartego sezonu "Diagnozy" już dziś o 21:30 w TVN. Co się wydarzy? Mamy dla Was opis i zdjęcia.

Przytłoczony ostatnimi wydarzeniami Michał bardzo przeżywa śmierć Igora. Czuje się za nią odpowiedzialny i ogląda nagranie operacji w poszukiwaniu własnego błędu. Matka zmarłego nastolatka również upatruje winnego w lekarzu. Składa skargę do Izby Lekarskiej. Michał musi zmierzyć się z dociekliwymi dziennikarzami, oczekiwaniem na wyniki sekcji zwłok nastolatka oraz brakiem czasu na wsparcie Anny w obliczu choroby jej dzieci. Czy Wolski naprawdę przyczynił się do śmierci pacjenta? Czy wytrzyma nałożoną na niego presję?

Zobacz także: Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie "Diagnozy"! Wraca Englert, pojawi się Stuhr! Co jeszcze?

1/3
Trzeci odcinek Diagnozy 4, opis, streszczenie
x-news

Anna i Szymon biorą udział w sekcji zwłok Igora i odkrywają punkt wspólny pomiędzy zmarłym a innymi pacjentami – każdy z nich zatruł się metalami ciężkimi. Lekarze podejmą próbę znalezienia źródła skażenia. Szymon wpada na trop działek i tamtejszego ujęcia wody. Razem z Anną udają się na miejsce aby pobrać próbki do badania oraz informują Sanepid i Inspektorat Ochrony Środowiska o skażeniu wody i gleby. Czy uda im się rozwiązać tę zagadkę? Kto jest winny zatruciu pacjentów?

 

2/3
Trzeci odcinek Diagnozy 4, opis, streszczenie
x-news

Do Anny z więzienia dzwoni przejęty Olivier. Prosi ją, by zajęła się jego córką, Patrycją, o którą bardzo się martwi. Dziewczyna jest w kiepskiej formie fizycznej i psychicznej, ale nie chce pomocy. Doktor Leśniewska prosi ją także, aby odwiedziła ojca, co także spotyka się z jej odmową.

3/3
Trzeci odcinek Diagnozy 4, opis, streszczenie
x-news

Marta angażuje się w terapię dziewczynki o nieznanej tożsamości. Na widok policjantki dziecko dostaje histerii. Marta chce ją zatrzymać w szpitalu, coraz bardziej zbliża się do dziecka i nie chce, by wylądowało w policyjnej izbie dziecka. Szymon zarzuca jej, że jest w tym egoistyczna, bo robi to bardziej dla siebie, niż dla dobra dziewczynki. Co z desperacji będzie próbowała zrobić neuropsycholog? Czy uda jej się zatrzymać dziecko?

Zobacz także: Anka będzie miała romans z przyjacielem Budzyńskiego? Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"!

Więcej na temat Diagnoza