DAYBREAK - zapowiedź i data premiery

Matthew Broderick jako dyrektor Burr w nowym serialu DAYBREAK! Kiedy premiera?

DAYBREAK - zapowiedź i data premiery

Już 24 października na platformie Netlix zadebiutuje nowy serial "DAYBREAK", w którym Matthew Broderick gra jedną z głównych ról. O czym będzie? Zobaczcie opis oraz zwiastun produkcji!

W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy…ups). DAYBREAK to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. DAYBRAKE to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.


Obsada produkcji: Matthew Broderick w roli Dyrektora liceum Glendale High School, Michael Burr; Krysta Rodriguez w roli nauczycielki biologii; Colin Ford wcieli się w naszego bohatera i modelowego nastolatka, 17-letniego Josha Wheelera; Sophie Simnett zagra Sam Dean, najpopularniejszą dziewczynę w Glendale High; Austina Crute’a zobaczymy w roli zamyślonego samuraja Wesleya Fistsa; Alyvia Alyn Lind wcieli się w Angelicę Green, wyjątkowo rozchwianego dzieciaka o genialnym umyśle; Cody Kearsley wystąpi jako Turbo Bro Jock, krwiożerczy przywódca gangu osiłków, a Jeante Godlock wcieli się w postać Mona Lisy, jego niepokornej prawej ręki; zaś Gregorego Kasyana zobaczymy w roli Eliego Cardashyana.Producentami wykonawczymi serialu są Aron Eli Coleite, Brad Peyton i Jeff Fierson.

Czekacie?

Zobacz także: Zobacz zwiastun nowego, tajemniczego serialu Netfliksa - "The I-Land"!

DAYBREAK - zapowiedź i data premiery

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04