Party Stories
Polskie seriale - quiz
Seriale

Czy rozpoznasz polski serial tylko po JEDNYM bohaterze? Sprawdź się! QUIZ!

Test wiedzy o polskich serialach!

Myślisz, że dobrze znasz polskie seriale? Sprawdź się w naszym naprawdę trudnym teście. Rozpoznasz serial po jednym bohaterze? I to nie głównym? :) W którym serialu śledzimy losy Agnieszki Olszewskiej? :) Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, poradzisz sobie doskonale! 

 

Sprawdź się!

 

Zobacz: Wracają "Milionerzy"! A czy Ty miałbyś szansę na milion, gdyby pytano Cię o gwiazdy? TEST!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hanna Śleszyńska o Ani Przybylskiej
Seriale
Jak ekipa "Daleko od noszy" uczciła pamięć Ani Przybylskiej po reaktywacji serialu? Śleszyńska zdradziła szczegóły
"Zdjęcie Ani wisi jak się wchodzi do studia..."

Hanna Śleszyńska w rozmowie z ipla.tv opowiedziała o reaktywacji serialu "Daleko od noszy"! Gwiazda, która gra siostrę Basen, zdradziła, że całej ekipie bardzo brakuje Ani Przybylskiej (siostry Karinki). Jednak jej pamięć została przez nich uczczona. W jaki sposób?   Hanna Śleszyńska o Ani Przybylskiej Śleszyńka zdradziła, że ekipa bardzo cieszy się z powrotu na plan po 5 latach przerwy. Jednak wszystkim brakuje Ani Przybylskiej. Według Kowalewskiego, pustkę po aktorce, wypełniła Doda, która gra w nowym sezonie. Jednak Przybylskiej nie da się zastąpić. Jak uczcili jej pamięć? Ta radość jest przyćmiona. Wszyscy pomyśleliśmy, że szkoda, że wróciliśmy w nie pełnym składzie. Zdjęcie Ani wisi jak się wchodzi do studia. My nadal kręcimy... Szkoda, że nie ma Ani... Na pewno szkoda - mówiła łamiącym się głosem Śleszyńska w rozmowie z ipla.tv. Zobacz także:  "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk   Anna Przybylska grała w Daleko od noszy doktor Karinkę.   Hanna Śleszyńska tęskni za Anią.    W nowym sezonie Daleko od noszy gra Doda. 

Kocham Cię Polsko, Tomasz Kammel, Basia Kurdej-Szatan, Antek Królikowski
TV-Show
Jak dużo wiesz o Polsce? Sprawdź się w QUIZIE z 1. odcinka nowego sezonu "Kocham Cię, Polsko"!

Za nami 1. odcinek nowego sezonu programu "Kocham Cię, Polsko"! Jak uważnie oglądałeś teleturniej? Przekonasz się rozwiązując nasz quiz! W sobotnim odcinku naprzeciwko siebie stanęli wokaliści kontra wokalistki. Walczyli między sobą będą: Natalia Schroeder, Kasia Kowalska i Ania Wyszkoni oraz Staszek Karpiel-Bułecka, Adam Asanov i Piotr Kupicha.

 

Jakie mieli pytania? Który król Polski panował najdłużej na polskim tronie? Lub jak miał na imię Janosik? Oczywiście to nie koniec! W "Kocham Cię, Polsko" uczestnicy zostali zaskoczeni nie raz! Sprawdźcie się w naszym quizie!

 

Zobacz: Co się wydarzy w 1. odcinku "Kocham Cie Polsko"? Kto będzie gościem? Mamy ZDJĘCIA

 

Goście pierwszego odcinka 10. sezonu KCP.

Za nami 1. odcinek nowego sezonu programu "Kocham Cię, Polsko"! Jak uważnie oglądałeś teleturniej? Przekonasz się rozwiązując nasz quiz! W sobotnim odcinku naprzeciwko siebie stanęli wokaliści kontra wokalistki.  Walczyli między sobą będą:  Natalia Schroeder,  Kasia Kowalska i Ania Wyszkoni oraz Staszek Karpiel-Bułecka, Adam Asanov i Piotr Kupicha.   Jakie mieli pytania? Który król Polski panował najdłużej na polskim tronie? Lub jak miał na imię Janosik? Oczywiście to nie koniec! W "Kocham Cię, Polsko" uczestnicy zostali zaskoczeni nie raz! Sprawdźcie się w naszym quizie!   Zobacz:  Co się wydarzy w 1. odcinku "Kocham Cie Polsko"? Kto będzie gościem? Mamy ZDJĘCIA   Goście pierwszego odcinka 10. sezonu KCP.

Jak dba o dietę Małgorzata Socha?
Newsy
TYLKO U NAS: Małgorzata Socha pierwszy raz o malutkiej Basi! Zabierze córeczkę na plan serialu?
Kiedy Socha wraca do pracy?

Już w marcu Małgorzata Socha wraca do pracy! Niewykluczone, że druga córka aktorki, Basia, będzie częstym gościem na planie "Przyjaciółek", gdzie Socha gra jedną z głównych ról! Zdjęcia z udziałem Małgosi zaczynają się na początku marca, ale ekipa zadbała, by aktorka po kilku miesiącach nieobecności czuła się naprawdę komfortowo! W marcu zaplanowaliśmy jej tylko kilka dni zdjęciowych. Wszystko udało nam się poukładać tak, by miała przerwy na karmienie, a praca nie kolidowała z jej obowiązkami macierzyńskimi - zdradziła "Fleszowi" osoba z produkcji. POLECAMY: Socha pierwszy raz po porodzie! Zobacz, jaką wybrała stylizację!   Jak Małgorzata Socha pogodzi pracę z macierzyństwem? Ja też stęskniłam się za całą ekipą. Przez ostatnie miesiące wszyscy wykazali się dużą wyrozumiałością, więc i ja postaram się ich nie zawieść - mówi Socha. Małgorzata Socha nie ukrywa, że gdyby tylko mogła, zafundowałaby sobie roczny urlop macierzyński, ale z powodu licznych zobowiązań musiała skrócić ten czas do półtora miesiąca. Gwiazda "Przyjaciółek" nie wyklucza, że czasem będzie zabierać miesięczną córeczkę Basię na plan. Ale aktorka i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, mogą też liczyć na pomoc niani, do której mają pełne zaufanie i którą traktują jak członka rodziny. Nic dziwnego, w końcu znają się od niemal czterech lat, czyli od czasu gdy zaczęła im pomagać w opiece nad ich starszą córką, 4-letnią Zosią.   Zobacz: Małgorzata Socha zdradziła, jak wraca do formy po ciąży!   Małgorzata Socha po półtora miesiąca urlopu macierzyńskiego wraca do pracy.   Małgorzata Socha każdą chwilę spędza z córeczkami: 4-letnią Zosią i półtoramiesięczną Basią.   W opiece nad córeczkami aktorce i jej mężowi pomaga niania.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner