EXCLUSIVE

Czy Izie i Marcinowi z "M jak miłość" coś grozi? Zobaczcie, co zdradziła nam Adriana Kalska!

Czy Izie i Marcinowi z "M jak miłość" coś grozi? Zobaczcie, co zdradziła nam Adriana Kalska!

W związku Izy i Marcina z "M jak miłość" w końcu zapanowała błoga sielanka. Para cieszy się sobą,  a Chodakowski utwierdza się w przekonaniu, że dokonał słusznej decyzji. Niestety, scenarzyści serialu przyzwyczaili nas do tego, że spokój nie może trwać zbyt długo. Adriana Kalska zdradziła Party.pl co stanie się między Izą i Marcinem. Czy ich relacji znowu ktoś zagrozi? A może nadal powinni obawiać się Artura! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co o związku Izy i Marcina powiedziała Adriana Kalska!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na Telekamerach 2019

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2019

Adriana Kalska

Ada Kalska
East News

Zobacz takżeM jak miłość: Iza i Marcin szykują się do ślubu? W sieci pojawiło się zaskakujące zdjecie!

Kalska i Roznerski
AKPA
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska idą za ciosem! Uwielbiają ze sobą pracować, a więc postanowili nie ograniczać się tylko do serialu "M jak miłość". Już niedługo zobaczymy ich w musicalu w Teatrze 6. Piętro! A obok nich plejada uznanych gwiazd! Co najbardziej ceni w pracy z Mikołajem Adriana? Czy usłyszymy, jak jej wybranek śpiewa? Zobaczcie, co zdradziła aktorka w rozmowie z Party.pl! A fanów "M jak miłość" uspokajamy - ani Mikołaj, ani Ada nie mają zamiaru z niego odejść! Zobacz także: Pojedynek na nogi! Kalska czy Zawadzka? Która zachwyciła bardziej na TeleKamerach 2019?

Joanna Koroniewska ślad wideo
Mat. prasowe
Seriale
Wiemy, dlaczego Joanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość"!
Wiemy, dlaczego Joanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość"!

Tęsknicie za Joanną Koroniewską i ubolewacie, że nie wraca do "M jak miłość"? Mamy dla was dobrą wiadomość! Aktorka właśnie dołączyła do serialu "Ślad", który możecie oglądać w telewizji Polsat. Joanna Koroniewska wcieli się w nadkomisarz Maję Oleander, która jest doświadczonym profilerem z ABW. Razem z Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej. W nowym sezonie Centralny Wydział Śledczy wzmocnią też nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek „Cichy” Cichocki (Marcel Sabat). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł „Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Renaty Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce koleżankę ze studiów Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał). Nowe odcinki „Śladu” wracają na antenę Polsatu już 25 lutego i będą emitowane od poniedziałku do czwartku, po godzenie 22:00. Natomiast 2. sezon serialu z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia. Co się wydarzy? Zobaczcie zwiastun! Joanna Koroniewska dołączyła do serialu "Ślad"! W nowej serii "Śladu" zobaczymy też Adę Fijał Zobacz także:  Ile zaproponowano Joannie Koroniewskiej za powrót do „M jak miłość”?

M jak miłość Kinga
Instagram
Seriale
Kinga z "M jak miłość" zaskoczy Marysię i Barbarę swoim wyglądem po porodzie. Co się stało?
Kinga z "M jak miłość" zaskoczy Marysię i Barbarę swoim wyglądem po porodzie. Co się stało?

Kinga z „ M jak miłość ” została mamą dwóch ślicznych dziewczynek. Poród przebiegł bez komplikacji i młoda mama doskonale się czuła. Na szczęście nie sprawdziły się jej obawy i wszystko przebiegło ekspresowo. Co prawda bliźniaczki przyszły na świat kilka dni przez wyznaczonym terminem, ale Zduńska nie straciła wzroku, czego tak bardzo się bała. Zobaczcie, czym młoda mama zaskoczy swoich pierwszych gości! Kinga w doskonałej formie po porodzie! Po powrocie Kingi i dziewczynek do domu najbliżsi zaplanowali odwiedziny. Jak wiadomo połóg jest dla kobiet dosyć trudnym okresem w życiu, ale Kinga wydaje się przechodzić przez ten okres w doskonałej kondycji. Będziemy mogli to zobaczyć w 1424 odcinku! Kilka dni po porodzie Zduńska będzie wyglądała pięknie, co więcej - będzie bardzo wypoczęta i gotowa na odwiedziny pierwszych gości . Jako pierwsze odwiedzą ją Marysia, Barbara i jej mama. Bliźniaczki w pierwszych dniach zobaczy również Marta! Kinga nie będzie miała nic przeciwko takiemu zamieszaniu, co jednak wypadnie... dosyć sztucznie. Tłumy gości po powrocie ze szpitala to raczej rzadkość!   Kinga urodziła bliźniaczki Po powrocie ze szpitala w domu Zduńskich pojawią się tłumy odwiedzających Zobacz także :  "M jak miłość": Anka i Andrzej będą rodzicami!

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner