Przyjaciółki serial 8. sezon
Mat. prasowe

Serial "Przyjaciółki" wciąż jest jednym z największych hitów telewizji Polsat i to już od lat. Obecnie stacja emituje 13. sezon i nie jest już żadną tajemnicą, że pracuje nad 14. serią. Warto również dodać, że najwięksi miłośnicy "Przyjaciółek" doskonale już wiedzą, jak zakończy się obecna seria i już dawno temu obejrzeli finałowy odcinek. Wszystko dzięki temu, że Polsat udostępnił cały 13. sezon w serwisie ipla. Dla tych, którzy śledzą kolejne odcinki w telewizji mamy tymczasem smutną wiadomość - w najbliższy czwartek, 2 maja, nie zobaczycie nowego odcinka! Dlaczego?

1/5
aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

Chyba nikt się tego nie spodziewał, ale Polsat zdecydował o zawieszeniu emisji "Przyjaciółek" na czas majówki. Mimo że wiele programów i seriali zostanie wyemitowanych zgodnie z planem, np. produkcja "Ślad" czy "Taniec z gwiazdami", to jednak 156. odcinek "Przyjaciółek" nie pojawi się 2 maja na ekranach telewizorów. 

2/5
Przyjaciółki 1. sezon
Mat. prasowe

Jak wynika bowiem z programu telewizyjnego, w czwartek zamiast "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć w Polsacie... koncert "Roztańczony Śląsk". Miłośnikom serialu "Przyjaciółki" chyba się to nie spodoba...

 

3/5
Inga z Przyjaciółek pozna matkę Maksa
Mat. prasowe

Warto przypomnieć za to, co działo się w ostatnim, 155. odcinku "Przyjaciółek" - Inga w końcu poznała mamę Maksa. Spotkanie przybrało dość nieprzyjemny obrót, chyba nikt się nie spodziewał, że Maks tak ją potraktuje! Przyznał bowiem swojej mamie, że Inga nie jest dla niego nikim ważnym i uprawia z nią tylko seks. 

4/5
Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Tymczasem Zuza przyznała się Jaśkowi do zdrady. On początkowo bez słowa wyszedł z kuchni. Później otwarcie jej powiedział, że nigdy nie wybaczy zdrady, bo... "jest facetem". Dorotka zaczęła podejrzewać, że Inga mar rację, a Marcin jest zwykłym oszustem! Paweł zaprosił Ankę na randkę, a związek Patrycji i Wiktora zaczął się sypać coraz bardziej. 

5/5
Przyjaciółki 3. sezon
Mat. prasowe

Zanim będziecie mogli zobaczyć 156. odcinek "Przyjaciółek", zróbcie nasz quiz z ostatniego odcinka serialu. A może już widzieliście wszystkie odcinki w serwisie ipla? 

Więcej na temat Przyjaciółki