Czarnobyl serial HBO
fot. plakat HBO

Nowa produkcja HBO okazała się prawdziwym hitem! Czy będzie 2. sezon serialu "Czarnobyl"?

Czarnobyl serial HBO
fot. plakat HBO

Serial „Czarnobyl” o wybuchu elektrowni jądrowej, która była jedną z największych katastrof w historii, stał się prawdziwym hitem. Swoją premierę miał 7 maja 2019, a pozytywne recenzje krytyków i ogromna oglądalność wśród widzów sprawiły, że zyskał lepsze oceny w serwisie IMDB niż „Gra o tron” .

Ile odcinków zobaczymy w pierwszym sezonie serialu "Czarnobyl"?

Dramatyczny serial, który przedstawia historię katastrofy w Czarnobylu, pokazuje wiele punktów widzenia, a co za tym idzie wzbudza ogromne emocje. Widzowie mogą zobaczyć, co tak naprawdę się wydarzyło w elektrowni, jak reagowały ówczesne władze, jakie emocje towarzyszyły mieszkańcom miasta i dlaczego musiało zginąć aż tyle ludzi. Ciężka i dramatyczna atmosfera filmu sprawia, że nie sposób o nim tak łatwo zapomnieć. Niestety jest to miniserial, a co za tym idzie, widzowie zobaczą tylko pięć odcinków, które są emitowane co tydzień.

Czy będzie kolejny sezon serialu "Czarnobyl"?

Widzowie z pewnością chcieliby zobaczyć kontynuację tragicznej historii. Jednak stacja od samego początku zapowiadała „Czarnobyl” jako miniserial, który bardziej przypomina film. Wynika z tego, że raczej nie doczekamy się 2. sezonu, ale oficjalnego oświadczenia w tej sprawie jeszcze nie ma. Być może stacja zmieni zdanie i za jakiś czas pojawi się informacja o pracy nad kolejnym sezonem!

Oglądacie "Czarnobyl"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The soundtrack to my nightmares is the clicking of the dosimeter. #ChernobylHBO

Post udostępniony przez HBO (@hbo)

Zwiastun serialu "Czarnobyl"

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59