"Stranger Things" pobił rekord Netfliksa

Netflix potwierdza czwarty sezon "Stranger Things"! Zobaczcie zapowiedź

"Stranger Things" pobił rekord Netfliksa

Tuż po premierze trzeciego sezonu "Stranger Things" Netflix podał oficjalną wiadomość o oglądalności produkcji - okazuje się, że przygody Dustina, Jedenastki czy Lucasa oglądano z ponad 40 mln kont! Teraz te wyniki mogą być znacznie większe, nic więc dziwnego, że serial doczeka się kontynuacji! To doskonała wiadomość dla wszystkich jego fanów!

Będzie czwarty sezon "Stranger Things"!

Netflix i bracia Duffer, producenci serialu, podpisali wieloletnią umowę o współpracy na filmy i seriale, a to oznacza kontynuacje serii "Stranger Things"!

„Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników” – stwierdził Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix. – „Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony.”

„Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!”

Czekacie?

Aktorzy Stranger Things
EastNews

 

Więcej na temat Stranger Things Netflix
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08