Przemysław Sadowski na zielono
1/6
Przemysław Sadowski na zielono

W czwartym odcinku "Przyjaciółek" z pewnością nie zabraknie emocji! Z czym zmierzą się Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Inga (Małgorzata Socha)? Anka przyłapie Pawła (Bartek Kasprzykowski) i Leszka (Przemysław Sadowski) na bójce. Leszek będzie chciał pomóc Ance i przyjedzie naprawić rynnę. Ale gdy przyjeżdża do domy Strzeleckiej, nie zastaje jej w mieszkaniu. Czeka go za to niemiła niespodzianka... W odcinku nie zabraknie też romatycznych momentów. Wojtek (Lesław Żurek) zaprosi Zuzę na...kawę. Zuza po namowach mamy postanawia się z nim spotkać. A Robert (Krzysztof Wieszczek) nie przestanie myśleć o Indze. 

Przyjaciółki - czwarty odcinek!

Tymczasem Patrycja wreszcie może wyjść ze szpitala. Razem z Michałem (Marcin Rogacewicz) mogą zabrać małego Mikołaja do domu. Dziewczyny postanawiają odciążyć bardzo już zmęczoną Patrycję i wysyłają ją na drzemkę, a same zajmują się jej synkiem. Elżbieta, matka Michała wprowadza się do Patrycji i Michała. Oświadcza, że będzie im pomagać przy dziecku. Jak to się skończy? Oglądajcie!

 

Zobacz: Co wydarzy się w 3. odcinku Przyjaciółek? Mamy zwiastun! WIDEO

 

 

   

2/6
Przemysław Sadowski i Bartłomiej Kasprzykowski biją się

Leszk chciał pomóc Ance w naprawie rynny. Gdy przyjeżdza widzi, że koło domu ktoś się kręci. To Paweł, którego Leszek bierze za kolejnego włamywacza. Postanawia interweniować i nokautuje Pawła. Anka właśnie podjeżdża i widzi tę sytuację. Natychmiast rozdziela panów i wyjaśnia, że Paweł to jej były mąż. Paweł znacznie bardziej ucierpiał - Leszek w młodości trenował zapasy.

3/6
Przemysław Sadowski całuje w rękę Magdalenę stuzyńską

Anka jest pod wrażeniem umiejętności Leszka, nie spodziewała się po nim takich zdolności…

4/6
Małgorzata Socha i Krzysztof Wieszczek w Przyjaciółkach

Inga postanawia skorzystać z wolnego wieczoru i spotkać się z Robertem. Stroi się długo i wychodzi na randkę. Jednak Robert nie pojawia się... Zdenerwowana i upokorzona wraca do domu, gdzie zastaje Andrzeja i płaczącą Hanię. Były mąż jest wściekły na Ingę za to, że zostawiła córkę bez opieki, uważa, że jest nieodpowiedzialna i proponuje naprzemienną opiekę nad dzieckiem.

5/6
Mateusz Banasiuk i Anita Sokołowska na ulicy
6/6
Bartłomiej Kasprzykowski i Magdalena Stużyńska w Przyjaciółkach