Party Stories
Przyjaciólki znikają z anteny
Seriale

Czwartek bez "Przyjaciółek"! Polsat ogłasza zmiany w ramówce

"Przyjaciółki" znikają z anteny! Znamy powód! Czwartek, 24.09, bez Przyjaciółek w Polsacie. Kiedy kolejny odcinek Przyjaciółek?

W najbliższy czwartek, 24.09, na antenie Polsatu nie zobaczymy nowego odcinka "Przyjaciółek"! Dlaczego serial znika z anteny? Czy to stała zmiana w ramówce stacji? Poznajcie szczegóły decyzji! 

"Przyjaciółki" wracają! Kiedy premiera nowego sezonu serialu Polsatu? Zobaczcie zwiastun

"Przyjaciółki" znikają z anteny! Kiedy kolejny odcinek!

Jak informuje biuro prasowe Polsatu w najbliższy czwartek, zamiast "Przyjaciółek", na antenie Polsatu widzowie zobaczą transmisję meczu o Superpuchar Europy. Kiedy serial wróci na antenę? Na szczęście już 1 października, czyli w kolejny czwartek. Jest więc to tylko jednotygodniowa przerwa.

A co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Oczywiście nieudany ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki), na który wszyscy tak czekali. Panna młoda w ostatniej chwili uciekła... Jak niedoszli małżonkowie poradzą sobie z tą sytuacją? O tym przekonamy się w nadchodzącym odcinku, czyli już 1 października!

Zobacz także: Quiz z 16. sezonu "Przyjaciółek". Jak uważnie oglądaliście pierwsze dwa odcinki? Sprawdźcie!

Przyjaciółki - zdjęcia z planu 16. sezonu serialu
mat. prasowe

Lubicie oglądać ten serial?

Przyjaciółki - zdjęcia z planu 16. sezonu serialu
mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Przyjaciółki - zdjęcia z planu 16. sezonu serialu
mat. prasowe
Newsy
Ślubu nie będzie?! Inga z "Przyjaciółek" zniknie tuż przed uroczystością! Zobaczcie gorący zwiastun serialu!
Ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) z "Przyjaciółek" w ostatniej chwili zostanie odwołany? Co zrobi panna młoda tuż przed uroczystością?

Ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) z "Przyjaciółek" w ostatniej chwili zostanie odwołany? Co zrobi panna młoda tuż przed uroczystością? Już w najbliższy czwartek, 17 września o godzinie 21:05, Polsat wyemituje nowy odcinek szesnastego sezonu serialu. Co wydarzy się w kolejnej odsłonie hitu? Inga będzie przerażona zniknięciem Maksa z którym przez dobę nie miała żadnego kontaktu. Inga będzie podejrzewać, że jej partner przestraszył się odpowiedzialności i zrezygnował ze ślubu. Szybko okaże się jednak, że Maks został "porwany" przez Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Andrzeja (Adam Adamonis) na wieczór kawalerski. Kiedy wszystko będzie wskazywać na to, że już nic złego nie może się wydarzyć, a goście będą czekać na rozpoczęcie ślubu okaże się, że tym razem zniknęła... Inga! Czy panna młoda ostatecznie pojawi się na własnym ślubie? Tego dowiemy się już w czwartek wieczorem!  W nowym odcinku sporo emocji z pewnością przyniesie nam również wątek Zuzy (Anita Sokołowska), która pojedzie do Gdańska,  żeby spotkać się z synami. Na miejscu okaże się, że Jasiek (Marek Bukowski) i chłopcy mieszkają z Sabiną (Anna Jażdżyk)! Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"! Zobacz także:  QUIZ! Rusza kolejny sezon "Przyjaciółek"! Co pamiętasz z poprzednich? Burzliwe rozstania, śluby, ciąże... Sprawdź się! Zuza w Gdańsku przeżyje bardzo trudne chwile. 

Joanna Liszowska na planie Przyjaciółek
mat. prasowe
Newsy
Ta scena z "Przyjaciółek" to prawdziwy hit! Patrycja będzie w szoku, kiedy usłyszy propozycję Mariusza! Będą razem?
Patrycja (Joanna Liszowska) z "Przyjaciółek" da szansę Mariuszowi (Marcin Perchuć) i razem stworzą szczęśliwy związek?

Patrycja (Joanna Liszowska) z "Przyjaciółek" da szansę Mariuszowi (Marcin Perchuć) i razem stworzą szczęśliwy związek? Adorator Patrycji nie odpuszcza i już w najbliższym odcinku złoży jej zaskakującą wizytę!  Ela (Elżbieta Jarosik) przez długi czas próbowała wyswatać Patrycję z jej znajomym księgowym. Kochan i Mariusz wybrali się nawet na randkę, ale ich spotkanie okazało się totalną klapą. Księgowy nie zamierza jednak tak szybko się poddawać i wkrótce zobaczymy, w jaki sposób spróbuje namówić Patrycję na związek i założenie rodziny!  Musicie zobaczyć ten fragment "Przyjaciółek"! Przypominamy również, że druga odsłona 16. sezonu serialu zostanie wyemitowana już w najbliższy czwartek (10 września) o godzinie 21:05 oczywiście na antenie Polsatu.  Zobacz także:  QUIZ! Rusza kolejny sezon "Przyjaciółek"! Co pamiętasz z poprzednich? Burzliwe rozstania, śluby, ciąże... Sprawdź się! Czy Mariusz będzie z Patrycją?

Przyjaciółki znikają z anteny!
Seriale
"Przyjaciółki" znikają z anteny! Kiedy kolejny odcinek?

Przykra wiadomość dla wszystkich fanów „Przyjaciółek”. W najbliższy czwartek, 26 września, nie zobaczymy kolejnego odcinka hitowego serialu z udziałem m.in. Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Sochy czy Agnieszki Sienkiewicz. Dlaczego? Co Polsat pokaże w zamian? Wiemy! "Przyjaciółki" znikają z anteny! Kiedy kolejny odcinek? Zamiast „Przyjaciółek” stacja wyemituj transmisję półfinałowego meczu ME 2019 w siatkówce mężczyzn. Kiedy więc kolejny odcinek serialu? Na szczęście już w czwartek, 3 października o 21:10! Co się w nim wydarzy? Hania (Pola Figurska) uważa, że Inga (Małgorzata Socha) zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku. Mówi matce wprost, że nie przystoi jej takie zachowanie. Kobieta jest nieco urażona, ale słowa córki bierze sobie mocno do siebie. Igor (Stefan Pawłowski), ku rozczarowaniu Zuzy (Anita Sokołowska), zamierza ruszyć w dalszą podróż. Ostatnią noc pragnie spędzić w wyjątkowy sposób. Zaprasza Zuzę do opery… Jak zakończy się ten wieczór? W związku Wiktora (Paweł Deląg) i Patrycji (Joanna Liszowska) nieustannie panuje ochłodzenie. Mężczyzna jest dla żony jeszcze bardziej oschły niż kiedykolwiek. Patrycja czuje, że coś jest nie tak. Przypadkowo odtwarza film z domowej kamerki… Czy to, co na nim zobaczy wpłynie na ich związek? Czekacie? My bardzo! Zobacz także:  Zuza zdradzi Jaśka z Igorem?! Nie uwierzycie, co się stanie w nowym odcinku "Przyjaciółek"!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner