Cena wolności - odcinek 14

"Cena wolności" - 14. odcinek już dziś! Mamy streszczenie

Cena wolności - odcinek 14

Już dziś o 20:35 na antenie TVP 1 zobaczymy 14. odcinek (ze wszystkich 18.) rosyjskiego serialu "Cena wolności"! Mamy dla Was krótki opis tego, co wydarzy się w życiu bohaterów, którzy podbili serca Polaków. W "Cenie wolności" w 14. odcinku przyjdzie czas na wielki bal!

Zobacz także: Serialowa Klaudia pokazała zdjęcie z planu "Rancza"! W komentarzu rozwiała wątpliwości w sprawie powrotu hitu TVP

"Cena wolności" - streszczenie 14. odcinka

Goście tłumnie przybywają na bal z niespodzianką, którą ma być uroczyste ogłoszenie zaręczyn Dymitra z Katieriną. Zrozpaczona i zaskoczona Polina czuje się zdradzona przez Dymitra. Wsiada na Promyka i wyjeżdża z dworu na spacer. Po balu, zadowolona z załatwienia sprawy Katierna nie może w nocy spać. Natyka się na hrabiego Andrieja. Doskonale się ze sobą czują i bawią. Hrabia Kreczetski dotrzymuje słowa: wystawia i poświadcza notarialnie dokument uwalniający Polinę. Nie można go jednak wręczyć, ponieważ dziewczyna znika. Poszukiwania nie dają rezultatu. Po uroczystości zaręczyn zjawia się Zimin, kolega księcia Siergieja i proponuje Dymitrowi sprzedaż listów kompromitujących Katierinę. Dymitr wyrzuca go, a Katierina widzi tę scenę. Kobiueta domyśla się, co zaszło i sama odjeżdża. Hrabia Andriej inicjuje prywatne poszukiwania Poliny.

Czekacie? 14. odcinek "Ceny wolności" już dziś w TVP 1 o 20:35!

Zobacz także: "Cena wolności": Ile nowy serial w TVP 1 ma odcinków? Czy będzie drugi sezon? Wiemy!

Cena wolności - odcinek 13, streszczenie

Lubicie oglądać zagraniczne seriale?

Cena wolności - opis 12 odcinka

 

Więcej na temat TVP Seriale
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48