Julia Kamińska i Paulina Kondrak
Instagram

„BrzydUla 2”. Ula przeszła metamorfozę, ale to Bożenka skradła całe show!

Julia Kamińska i Paulina Kondrak
Instagram

Julia Kamińska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać kolejną metamorfozę, jaką przejdzie jej tytułowa bohaterka Ula. Niespodziewanie jednak całą uwagę skradła Paulina Kondrak, czyli serialowa Bożenka, z którą aktorka pozowała do wspólnego zdjęcia.

Wygląda na to, że szykuje się coś specjalnego!

Zobacz także: Violetta z "BrzydUli 2" ma siostrę! Zobaczcie, kto wcieli się w rolę Angeliki Kubasińskiej!

„BrzydUla 2”: Julia Kamińska pokazała metamorfozę Uli. Co szykują z Bożenką?

Fani „BrzydUli” w październiku w końcu doczekali się kontynuacji swojego serialu, którego fabuła wciąż nie przestaje zaskakiwać, a nowi bohaterowie dostarczają nam wielu emocji. Jednym z nim jest Bożenka - kuzynka Maćka i pracownica firmy Febo&Dobrzański, która swoim zachowaniem dokładnie przypomina dawną Ulę. Roztrzepana dziewczyna szybko zyskała sympatię widzów, a teraz skradła Julii Kamińskiej całe show! Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

Ojeskuuuuu Bożena jak nie Bożena

Oczywiście metamorfoza serialowej Uli również zwróciła ich uwagę. Julia Kamińska pokazała się w czerwonej sukience, mocnym makijażu i falowanych, ciemnych włosach! Trzeba przyznać, że w takim wydaniu głównej bohaterki dawno nie widzieliśmy. Wszyscy stwierdzili, że aktorki wyglądają przepięknie i są ciekawi, co takiego szykują. 

Przepiękne zdjęcia! A do czego były te nagrania?

Wygląda na to, że na niespodziankę jeszcze trochę poczekamy, bo jak przyznała Julia Kamińska, tego jeszcze nie może zdradzić.

Nowe zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych Julia Kamińska rozbudziło ciekawość fanów. Wygląda na to, że Ula przejdzie metamorfozę!

Julia Kamińska i Paulina Kondrak
Instagram

Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna!

 

 

Więcej na temat Julia Kamińska Brzydula
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08