Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

14. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami! Już za dwa miesiące zobaczymy pierwsze odcinki polsatowskiego serialu. Nie mamy żadnych wątpliwości, że fani produkcji już nie mogą się doczekać rozpoczęcia nowej serii i nawet odliczają dni. Nie dziwimy się!

Tymczasem serialowe aktorki wciąż pracują na planie i chwalą się nowymi zdjęciami. Jedno wyjątkowo nas zaskoczyło. Wskazuje bowiem na to, że Inga, Anka, Patrycja i Zuza znów przejdą spore metamorfozy!

1/3
Inga z 12. sezonu "Przyjaciółek"
Mat. prasowe

Przez 13 dotychczasowych sezonów "Przyjaciółek" Inga, Patrycja, Zuza i Anka przechodziły wiele przemian. Z pewnością najbardziej spektakularną z nich zaliczyła Inga, która w 12. sezonie bardzo przytyła i nosiła nietwarzową grzywkę, a już w 13. zachwyciła nową fryzurą i figurą. 

 

2/3
Inga w 14. sezonie przyjaciółek
Instagram

Okazuje się, ze i 14. sezon może być sporym zaskoczeniem dla widzów. Małgorzata Socha pokazała bowiem nietypowe zdjęcie z planu, na którym możemy zobaczyć bohaterki w różnych szalonych stylizacjach, które zupełnie nie pasują do wizerunku dziewczyn!

3/3
zdjęcia z 14. sezonu Przyjaciółek
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz, wcielająca się w postać Dorotki zabawnie skomentowała fotografię. 

Kochane moje ❤️❤️❤️ Widzę, że lata pracy nad Wami nie poszły na marne i w końcu umiecie się ubrać. Dorotka jest dumna❤️ - napisała.

Faktycznie, Inga, Anka, Patrycja i Zuza wyglądają tak, jakby to właśnie Dorotka je wystylizowała!

Jak myślicie, co takiego wydarzy się w "Przyjaciółkach", że skłoni serialowe bohaterki do takiej przemiany? 

Więcej na temat Przyjaciółki