Party Stories
Zawsze warto - będzie drugi sezon
Seriale

Będzie druga seria "Zawsze warto". Jak uważnie oglądałaś pierwszą? QUIZ!

Za nami pierwszy sezon serialu "Zawsze warto". Polsat ogłosił, że powstaje już kolejny, który zobaczymy wiosną 2020 roku! A więc poznamy dalsze losy Marty, Doroty i Ady! Czy uda im się pokonać nawarstwiające problemy? O tym przekonamy się za kilka miesięcy! 

Dla wszystkich fanów mamy na razie QUIZ! Jak uważnie oglądaliście pierwszą serię hitowego serialu? Czas start!

Przypominamy również, że serial "Zawsze warto" oraz Katarzyna Zielińska i Jacek Knap walczą o TeleKamery 2020! Zagłosujecie na nich? 

Zobacz także: Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Którą z bohaterek Zawsze warto jesteś?
Seriale
Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Wiemy, że nie brakuje tu wiernych fanów serialu "Zawsze warto"! Dlatego dla wszystkich mam kolejną, świetną zabawę, tym razem psychotest! Którą z bohaterek serialu jesteś? Do której Ci najbliżej? Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati) i Ada (Julia Wieniawa) to bardzo silne kobiety, które mimo trudności, zawsze starają się wyjść na prostą! Z którą najwięcej Cię łączy? Przekonaj się sama!

Zobacz także: QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Wiemy, że nie brakuje tu wiernych fanów serialu "Zawsze warto"! Dlatego dla wszystkich mam kolejną, świetną zabawę, tym razem psychotest! Którą z bohaterek serialu jesteś? Do której Ci najbliżej? Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati) i Ada (Julia Wieniawa) to bardzo silne kobiety, które mimo trudności, zawsze starają się wyjść na prostą! Z którą najwięcej Cię łączy? Przekonaj się sama! Zobacz także:   QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Ada (Julia Wieniawa) walczy o nowe życie
Seriale
"Zawsze warto": Ada stawia się Italianowi! Czy nadal będzie ją szantażować?

Co wydarzy się w najbliższym odcinku "Zawsze warto" (środa, 21:05 w Polsacie)? Ada (Julia Wieniawa), dzięki pomocy Marka, poradzi sobie z Wardeckim. Co jednak z Italianem? Czy dawny szef da jej spokój czy znajdzie sposób, żeby wciąż ją szantażować? Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka! Trzymacie za nią kciuki? Zobacz także:  QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Anna i Robert Lewandowscy, mecz Polska-Izrael na Stadionie Narodowym
Instagram
Newsy
Będzie chłopiec? Anna Lewandowska zawsze marzyła o synu! Zobaczcie, co mówiła w jednym z ostatnich wywiadów

Jakiej płci będzie drugie drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich? Czy tym razem trenerka urodzi syna? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani Ani i Roberta. Para po raz pierwszy została rodzicami 4 maja 2017 roku. Na świecie pojawiła się wówczas ich córeczka Klara. Dziewczynka ma już ponad dwa latka i wkrótce zostanie starszą siostrą. O tym, że za kilka miesięcy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko poinformował Robert. Piłkarz podczas meczu  Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus wykonał "cieszynkę", a chwilę później radosną wiadomość potwierdziła sam Ania.  Anna Lewandowska urodzi syna czy córkę? Anna Lewandowska już kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów przyznała, że od zawsze marzyła o synu. Trenerka nie ukrywała, że była zaskoczona kiedy w pierwszej ciąży dowiedziała się, że urodzi córkę. Zobaczcie, co powiedziała w programie "Przerwa na kawę"! Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła- mówiła Anna Lewandowska. Czy spełni się marzenie Anny Lewandowskiej o synu? Tego na razie nie wiadomo. Nie wiadomo również kiedy drugie dziecko Ani i Roberta pojawi się na świecie. Być może wkrótce para zdradzi nieco więcej szczegółów dotyczących ciąży.  Teraz zobaczcie, jak Robert Lewandowski przekazał światu radosną wiadomość o drugiej ciąży swojej żony! Na ten gest czekali chyba wszyscy fani Ani i Roberta! Zobacz także:  Wyjątkowe zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Tak ogłosił, że znów zostanie ojcem Robert Lewandowski ogłosił,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner