Barwy szczęścia Barwy szczęścia Barwy szczęścia Barwy szczęścia Barwy szczęścia
Barwy szczęścia
1/6
Barwy szczęścia

Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Zapraszamy na fotostory z odcinków 1530-1534 - emisja 7-11 listopada w TBP2 o 20.05.

Zobacz zwiastun nowych odcinków i czytaj nasze fotostory.

 

Fayad (Amin Bensalem) zgodzi się w końcu wyjechać z bratem z Polski... ale w drodze zmieni zdanie i już po kilku godzinach wróci na Zaciszną, prosto w ramiona stęsknionej za nim Jagi (Maria Dębska). A później zacznie naciskać na ukochaną, by została jego żoną. Aż dziewczyna, zirytowana jego zachowaniem, rzuci do Klary (Olga Jankowska):

- Zależy mi na Fayadzie i nie chcę go skrzywdzić... ale na pewno nie chcę teraz wychodzić za mąż!

 

2/6
Barwy szczęścia

Z kolei Chowański (Jacek Rozenek) dostanie od partnerów biznesowych propozycję… wyprawy na Mount Everest! A Marta (Katarzyna Zielińska), gdy mąż opowie jej o swoich planach, od razu zblednie.

- Jak możesz w ogóle rozważać takie szaleństwo? Nie jesteś himalaistą!
- Po tej wyprawie będę…

3/6
Barwy szczęścia

Kolejną dawkę emocji zapewni Walawskiej były mąż. Iga (Ada Fijał) wróci nagle do Polski ze swoimi dziećmi i – kompletnie załamana - wyzna przyjaciółce, że Piotr (Piotr Jankowski) ją zdradził. A Marta od razu zacznie martwić się o małą Ewę (Gabriela Ziembicka), która została sama z ojcem w Londynie...

4/6
Barwy szczęścia

Tymczasem Angela (Helena Englert) i Kajtek (Jakub Dmochowski) wybiorą się razem nad Wisłę. Oboje opowiedzą szczerze o swoim życiu i odkryją, jak wiele ich łączy. A Magda (Honorata Witańska), obserwując ich przyjaźń, w końcu się zaniepokoi.

- Kajtek sam ma kłopoty... I jak dwie osoby z problemami się zejdą, to chyba niczego dobrego to nie wróży!

5/6
Barwy szczęścia

W premierowych odcinkach smutne chwile czekają także Górków i ich przyjaciół. Ela Małkowska (Agnieszka Homańska)  trafi do szpitala – na nowatorską, ale też obarczoną dużym ryzykiem operację kręgosłupa. W ostatniej chwili, bojąc się komplikacji, chora postanowi jednak z zabiegu zrezygnować. A Waleria (Ewa Ziętek) - na prośbę jej ojca – przekona dziewczynę, by się nie poddawała… I zacznie tego żałować już w chwili, gdy nastolatka wjedzie na salę operacyjną.

- Przekonałam to dziecko do poddania się operacji, a przecież Bóg jeden wie, jak to się skończy! Nigdy sobie nie wybaczę, jeśli coś się stanie Eli...

6/6
Barwy szczęścia

Tymczasem Leon (Włodzimierz Matuszak) wyzna w końcu przyjaciółce, że w czasie, gdy u niego mieszkała – cierpiąc na amnezję - żyli „praktycznie jak małżeństwo”… A Waleria - gdy zrozumie, co oznaczają słowa Małkowskiego - będzie w szoku. Co wydarzy się, gdy Stefan (Włodzimierz Matuszak) pozna tajemnicę żony?

 

A w finale: dramat Tolka (Marek Siudym). W premierowych odcinkach Koszyk odwiedzi Górków i wyzna, że ma problem ze znalezieniem pracy… a później straci nagle na ulicy przytomność. Czy pomoc nadejdzie na czas? Ciekawych zapraszamy do TVP2!