Barwy szczęścia odc. 1867-1871 Barwy szczęścia odc. 1867-1871 Barwy szczęścia odc. 1867-1871 Barwy szczęścia odc. 1867-1871 Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe
1/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

 

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Magda (Honorata Witańska) po rozstaniu z mężem zamieszka u matki (Adrianna Biedrzyńska). A gdy odwiedzi dom dziecka odkryje, że… Luiza (Julia Zielińska) próbowała popełnić samobójstwo! Dyrektorka ośrodka (Agata Świerczyńska) zabroni jej dalszych kontaktów z podopiecznymi i rzuci, lodowatym tonem: 

- To przez panią i pani męża Luiza chciała odebrać sobie życie… Zabawiliście się kosztem tych biednych dzieci. Daliście im nadzieję, a potem ją brutalnie odebraliście. Im szybciej o was zapomną, tym lepiej!

Zwoleńska będzie w szoku…
 

Co będzie dalej?

Emisja odc. 1867-1871, 21-25 maja w TVP2 o 20.10.

 

Zobacz takze: Nowa bohaterka, kłopoty z dziećmi i mężem Magdy oraz niemoralne propozycje szefa Bożeny! Co jeszcze w "Barwach szczęścia"?

2/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Z kolei Gregor (Bartosz Bednarski) – nowy współlokator Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) – zostanie potrącony na ulicy przez auto. A najedzie na niego... Patryk (Konrad Skolimowski), brat Jowity!

 

3/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Noga w gipsie, siniaki, zniszczony rower - po wypadku Gregor będzie w fatalnym stanie, a do tego straci pracę, bo dotąd zarabiał na życie jako kurier. I gdy Patryk w końcu do niego zajrzy, nie powita go wcale miło.

- Mało życia przez ciebie nie straciłem!(…) Powinni ci zabrać prawo jazdy! Przez takich jak ty porządni ludzie cierpią!

4/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Tymczasem z Bożeną (Marieta Żukowska) skontaktuje się Janusz Bilski (Maurycy Łyczko) – były agent, który przed laty pracował w służbach specjalnych. I uprzedzi Wiśniewską, że przez skargę, którą zgłosiła na Kowaluka (Modest Ruciński), może mieć poważne problemy.

- Źle to pani rozegrała. Nie kala się własnego gniazda.(…) Takie rzeczy trzeba załatwiać po cichu, między sobą, a nie robić od razu aferę. Przepracowałem w służbach wiele lat i wiem jedno: aferzyści marnie kończą…

5/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Aneta (Zofia Zborowska) i Marek (Marcin Perchuć) zaproszą za to na obiad Krystynę (Hanna Bieluszko) oraz jej nowego partnera: Czesława (Aleksander Machalica). Złoty od razu wyczuje, że adorator jego matki nie jest z nią do końca szczery.

- Ten facet mnie niepokoi. Boję się, czy on czegoś nie kombinuje… A moja mama jest, niestety, łatwowierna...

6/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Za to w finale: dwie ciąże i dramat! W premierowych odcinkach Lidka (Emilia Warabida) przybiegnie do Feel Good – szczęśliwa i roześmiana – by przekazać Radkowi (Filip Kosior) dobrą wiadomość…

- Udało się! Będziemy mieli dziecko!

7/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Tymczasem Carina (Divine Kitenge-Martyńska) nagle zasłabnie w pracy… i gdy zrobi badania, będzie załamana. A później zajrzy do kościoła – do księdza Tadeusza (Jakub Mróz) – i ze łzami w oczach wyzna:

- Popełniłam straszny błąd... Tego nie da się cofnąć! Jestem w ciąży…

8/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Dziewczyna postanowi wychować dziecko sama i utrzymać nazwisko ojca w tajemnicy.

- Chcę go wymazać ze swojego życia!

Kapłan spróbuje jednak przekonać Carinę, by to przemyślała.

- Jest w tobie teraz złość i gniew... Słyszę, że jesteś rozczarowana, ale na pewno tego chcesz dla swojego dziecka? Sama miałaś podobną sytuację. Nie znałaś swojego ojca, bo tak zdecydowała twoja matka…

9/9
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

- Jak widać, historia lubi się powtarzać!
- Nie musi tak być. Ty o tym decydujesz…
- Już zdecydowałam! Wyjadę i sama wychowam dziecko.
- Dokąd pojedziesz? Do rodziny, do Francji?
- Nie wiem, jak najdalej stąd!
- Ucieczka nie jest żadnym rozwiązaniem… Wiem, że teraz wydaje ci się, że to koniec świata, ale tak nie jest. Pomogę ci! Nie zostawię cię z tym samej…
 

Czy Carina posłucha przyjaciela i zostanie jednak w Polsce? I kto okaże się ojcem jej dziecka? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!