"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY "Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY "Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY "Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY "Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY
1/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

 

Cztery miłosne historie - i związki o krok od rozpadu. Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem zobaczymy w serialu?

 

Zobacz wszystko w naszej galerii!

 

Zobacz także: Radwan odbierze Gawryle syna?! "Wynoś się albo dzwonię na policję!" Zobacz, co nowego w "Na dobre i na złe"!

 

Zapraszamy na fanpage Polskie seriale - opinie >>> TUTAJ <<< Znajdziecie tu zawsze najważniejsze informacje o polskich serialach i porozmawiacie o najważniejszych wątkach!

2/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

Magda (Honorata Witańska) nadal będzie zdecydowana na rozwód i nie posłucha ani matki (Adrianna Biedrzyńska), ani Sebastiana (Kacper Krupski) – gdy ten, kolejny raz, spróbuje walczyć o ich małżeństwo. Niespodziewanie, oboje połączy jednak wspólny problem – z Mirkiem (Oliwier Kozłowski), nastolatkiem pod opieką fundacji. Chłopak ucieknie z domu, schronienia poszuka właśnie u przyjaciół... I wyzna, że ojciec bije jego oraz siostrę.

3/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

 A Kowalski zaproponuje żonie, by juniorzy... zostali w ich domu na stałe.

- Zrozum, los po coś postawił przed nami te dzieci… Może po to, żebyśmy jednak byli razem? Chciałbym, żebyśmy zostali rodziną zastępczą dla Luizy i Mirka…

4/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

Czy Magda i Sebastian w końcu pogodzą się – i razem stworzą dla nastolatków spokojny, szczęśliwy dom?

5/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

Z kolei Bruno (Lesław Żurek)... poprosi Bożenę (Marieta Żukowska) o rękę! Wiśniewska, choć ostatnio została ciężko ranna w wybuchu bomby, nadal będzie marzyć o karierze w CBŚ. A Stański zgodzi się, by została agentką… ale tylko pod warunkiem, że wyjdzie za niego za mąż.

- Chyba sobie żartujesz... Stawiasz mi takie ultimatum?
- Najwyraźniej potrzebujesz presji, żeby podjąć decyzję…
- Mówisz serio?
- Tak. Chcę, żebyś została moją żoną...

6/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

Tymczasem Lidka (Emilia Warabida) znów spotka się z jednym z ludzi Kasiora (Tomasz Borkowski). Bandyta zwabi ją w ustronne miejsce i… spróbuje zgwałcić. Dziewczyna powali jednak napastnika na ziemię i ucieknie. Za to później, zalana łzami, wyzna narzeczonemu (Filip Kosior):

- Nie zasługuję na ciebie... Nie powiedziałam ci całej prawdy. Gdybym to zrobiła, nigdy nie poszedłbyś do mieszkania Gawrona! Grzegorz był bardzo groźnym przestępcą. Wiedziałam, że ściga go członek gangu Kasiora.(…) To przeze mnie o mało nie zginąłeś!

7/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

Radek w odpowiedzi… zerwie zaręczyny! Kucharz postanowi wyjechać na stałe za granicę – jak najdalej od ukochanej, która tyle czasu go okłamywała. Niespodziewanie, do „Feel good” zajrzy jednak Julita... I spróbuje namówić chłopaka, by Lidce wybaczył.

- Lidka złamała mi serce! Nie mówiąc już o tym, że przez nią o mało nie zginąłem!
- Ona wie o tym i cierpi... Nawet nie wiesz, jak bardzo wszystkiego żałuje...
- Rzeczywiście! To dlaczego nie przyszła do mnie sama, żeby wyrazić swój ból, tylko wysyła, pożal się Boże, emisariuszkę?
- Bo jest teraz na policji i składa zeznania.(…) Nie masz pojęcia, co ona przeszła podczas ostatnich kilku tygodni! Ten facet ją prześladował, próbował ją zgwałcić…

8/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

Czy słowa dziewczyny sprawią, że Radek opamięta się… i miłość jednak zatriumfuje?

9/9
"Barwy szczęścia" odc. 1816-1820 FOTOSTORY

A w finale: skandal wśród kiełbas i polędwic! W kolejnym tygodniu Aldona (Elżbieta Romanowska) przyłapie Borysa (Jakub Wieczorek) z jego asystentką Mariolą (Agnieszka Mrozińska)... ubraną głównie w bieliznę i marynarkę szefa. A do tego uwieszoną na jego szyi. Grzelak od razu zblednie:

- Skarbeńku, to zupełnie nie to, co myślisz…
A jego żona wpadnie w prawdziwą furię.
- Odczep się od mojego męża, ladacznico!

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Więcej na temat Barwy szczęścia