Aktorzy Barw Szczęścia w wielkim hicie

Aktorzy "Barw Szczęścia" nagrali wyjątkowy utwór z okazji powrotu na plan! 

Aktorzy Barw Szczęścia w wielkim hicie

Kilka dni temu Maria Dejmek, gwiazda serialu "Barwy Szczęścia", poinformowała o powrocie ekipy na plan już w czerwcu. W związku z pandemią koronawirusa w Polsce, prace nad nowymi odcinkami będą wyglądać inaczej niż zawsze, ale i tak wszyscy są szczęśliwi z możliwości spotkania na planie:

W związku z tym, że dostaje od Was mnóstwo pytań czy wrócę do serialu @barwyszczescia.official spieszę z odpowiedzią, już oficjalną: w połowie czerwca po prawie rocznej przerwie wracam na plan!!!🤩 Produkcja serialu zadbała o nasze bezpieczeństwo🙏Plan filmowy będzie zupełnie nową rzeczywistością, w ścisłym „reżimie sanitarnym”😷 Niemniej jestem szczęśliwa, nie mogę się już doczekać!!!

Z tej okazji gwiazdy serialu nagrały specjalny utwór!

Gwiazdy "Barw Szczęścia" nagrały piosenkę

Monika Dryl, Marzena Trybała, Małgorzata Potocka, Sebastian Stankiewicz, Agnieszka Mrozińska i wiele innych gwiazd serialu nagrały swoją wersję hitu zespołu Raz Dwa Trzy"- "Jutro możemy być szczęśliwi":

Wielu z Was pomału wraca do pracy i my również zaczynamy zdjęcia, by móc niezmiennie wieczorami spotykać się z Wami i gościć w Waszych domach. Trzymamy kciuki, życzymy jeszcze raz wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do normalności 🧡 - czytamy na profilu serialu na Facebooku.

Zobaczcie sami, jak im wyszło!

Czekacie na nowe odcinki serialu?

Barwy Szczęścia - odc. 2181-2185
Artrama

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56