Agnieszka Kotulanka opuściła Klan. Apel Stockingera do Agnieszki Kotulanki
ONS

Aktorzy "Klanu" chcą pomóc Kotulance. Nie spodziewali się, że napotka ich przeszkoda

Agnieszka Kotulanka opuściła Klan. Apel Stockingera do Agnieszki Kotulanki
ONS

Widzowie "Klanu" przeżyli niedawno prawdziwy szok, bowiem z obsady serialu zniknęła jedna z ich ulubionych postaci, Krystyna Lubicz w której postać przez 17 lat wcielała się Agnieszka Kotulanka. Gwiazda serialu od ponad roku nie pojawiała się na planie produkcji, w związku z czym podjęto decyzję o uśmierceniu granej przez nią bohaterki. Przypomnijmy: W "Klanie" wielka żałoba. Z serialu odchodzi kultowa postać

Za kulisami dużo mówiło się o problemach aktorki z alkoholem, które mogły być przyczyną jej nieobecności w serialu. Ona jednak stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom, tłumacząc się uszkodzeniem barku podczas spaceru z psem. 

Utrata pewnego źródła dochodu była dla niej z pewnością ciosem. Na szczęście pojawiły się osoby, które chcą jej pomóc w tej ciężkiej sytuacji. Tomasz Stockinger, który partnerował jej od samego początku na łamach "Twojego Imperium" zapewnił, że gotów jest jej pomóc, jeśli tylko główna zainteresowana umożliwi mu kontakt. 
 

Nasze środowisko jest solidarne, wspieramy się, jak możemy. Dlatego nie zostawimy jej samej. Agnieszko, pozwól nam się ze sobą porozumieć! - czytamy.
 

Również Jacek Borkowski chciałby pomóc swojej koleżance z planu i nawet znalazł już na to sposób - jego zdaniem najlepszy będzie koncert charytatywny lub zbiórka pieniędzy. Dodaje jednak, że aktorce jest przede wszystkim potrzebna pomoc lekarzy i najbliższych, którzy pomogą jej uporać się z problemem.
 

Jakiś koncert, może zbiórka pieniędzy jak najbardziej wchodzą w grę. Wiadomo, że teraz nikt nie będzie rozmawiał z reżyserami, by dostała rolę, bo najpierw musi uporać się ze swoimi kłopotami. Ale wiem, że przy wsparciu medycyny i bliskich można wyjść z nałogu. Nie znam człowieka, który nigdy nie popełniłby błędu. Ona go popełniła... Myślę, że nasza akcja na jej rzecz mogłaby jej pokazać, że nie jest sama. Trzeba jej pomóc i na pewno to zrobimy - zapewnia.
 

Niestety takie akcje na nic się zdadzą, jeśli sama Kotulanka nie będzie chciała przyjąć pomocy od przyjaciół.

Zobacz: Aktorzy "Klanu" pożegnali kultową postać. Ta scena przejdzie do historii telewizji 

Jubileusz serialu "Klan":

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37