Wiki i Agata znikają z Na dobre i na złe Wiki znika z Na dobre i na złe Wiki znika z Na dobre i na złe Agata znika z Na dobre i na złe Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu
Wiki i Agata znikają z Na dobre i na złe
Znamy przyczyny!
1/5
Wiki i Agata znikają z Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe": Smutne wieści dla fanów kultowego serialu. Emilia Komarnicka, czyli serialowa Agata oraz Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiki, znikają z produkcji. Co się stało? Dlaczego? Na jak długo? I czy wrócą? Znamy odpowiedzi na te wszystkie pytania. 

W najnowszym dodatku "Party Seriale" dowiemy się, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu TVP 2. Okazuje się, że Agata i Wiki na jakiś czas znikną z serialu. Dlaczego? Emilia Komarnicka, która niedawno wyszła za mąż, pojechała na długą podróż poślubną do Azji, stąd dłuższa przerwa na planie. Co z jej bohaterką? Agata weźmie zaległy urlop i postanowi ruszyć do Azji na charytatywną wyprawę "Kilometry dla Ali", by w ten sposób zebrać pieniądze na egzoszkielet dla sparaliżowanej nastolatki. Tuż przed startem poprosi Szczepana (Kamil Kula), by jej towarzyszył... 

A co z Wiktorią? Czytaj na kolejnych stronach :)

Zobacz: Falkowicz nie wierzy, że Józio jest synem Adama. Wiki chce wyjechać z Leśnej Góry! Zwiastun "Na dobre i na złe"

2/5
Wiki znika z Na dobre i na złe
Facebook

Wiki i jej córka Blanka opuszczą na jakiś czas Leśną Górę. Blanka nie dostanie się na akademię medyczną w Warszawie, więc będzie próbować w Bydgoszczy. Wiki postanawia jechać z nią i wręczy Falkowiczowi (Michał Żebrowski) wypowiedzenie. Co zrobi z nim Falkowicz? 

3/5
Wiki znika z Na dobre i na złe
Facebook

Podrze je, ale Wiki będzie nieugięta i postanowi wyjechać. Dlaczego Kasia Dąbrowska, odtwórczyni tej roli, znika z serialu? Bo po prostu chce mieć dłuższą przerwę. 

Kiedy wróci na Leśną Górę? Przekonamy się niebawem. 

Zobacz także: Oliwia i Adam zostali rodzicami. Czy spróbują być razem dla dobra syna? KULISY "Na dobre i na złe"

4/5
Agata znika z Na dobre i na złe
Facebook
5/5
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu
Instagram

Emilia Komarnicka poślubiła niedawno Redbana Klynstrę, który również gra w "Na dobre i na złe". Para wyjechała właśnie na egzotyczny miesiąc miodowy.

Zobacz: Czarne buty do koronkowej sukni? Zobaczcie NOWE ZDJĘCIA ze ślubu Komarnickiej i Klynstry!