Teaser 3. sezonu serialu HBO "Wataha"
Mat. prasowe

"Wataha" wraca jesienią! Pojawił się teaser 3. sezonu hitowej produkcji HBO!

Teaser 3. sezonu serialu HBO "Wataha"
Mat. prasowe

Fani serialu "Wataha" z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. Stacja HBO w końcu odkryła karty i opublikowała w sieci teaser 3. sezonu swojej hitowej produkcji. Wygląda na to, że Rebrow (Leszek Lichota) znowu będzie miał pełne ręce roboty. Z czym przyjdzie mu walczyć tym razem? Zobaczcie poniżej!

3. sezon "Watahy" wraca jesienią 2019  

Rebrow ponownie stanie przed trudnym wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. W dodatku na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Zobacz także: Finał "Gry o tron" podzielił internautów! Kto zasiadł na Żelaznym Tronie?

Na granicy nigdy nie jest spokojnie. W miejsce zlikwidowanej grupy przestępczej pojawiają się nowi gracze. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz (Aleksandra Popławska), zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie, Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Kto dołączy do obsady "Watahy"?

W obsadzie "Watahy" znaleźli się sami świetni aktorzy. Obok Leszka Lichoty i Aleksandry Popławskiej możemy oglądać między innymi Andrzeja Zielińskiego, Dagmarę Bąk, Macieja Mikołajczyka, Jacka Lenartowicza, Jarosława Boberka, Mariusza Saniternika, Andrzeja Konopkę oraz Piotra Żurawskiego. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w 3. sezonie "Watahy"? Zobaczcie teaser i przekonajcie się, co czeka na waszych ulubionych bohaterów!

"Wataha 3" startuje jesienią!

Premiera 3. sezonu
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Leszek Lichota HBO
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47