Teaser 3. sezonu serialu HBO "Wataha"
Mat. prasowe

"Wataha" wraca jesienią! Pojawił się teaser 3. sezonu hitowej produkcji HBO!

Teaser 3. sezonu serialu HBO "Wataha"
Mat. prasowe

Fani serialu "Wataha" z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. Stacja HBO w końcu odkryła karty i opublikowała w sieci teaser 3. sezonu swojej hitowej produkcji. Wygląda na to, że Rebrow (Leszek Lichota) znowu będzie miał pełne ręce roboty. Z czym przyjdzie mu walczyć tym razem? Zobaczcie poniżej!

3. sezon "Watahy" wraca jesienią 2019  

Rebrow ponownie stanie przed trudnym wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. W dodatku na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Zobacz także: Finał "Gry o tron" podzielił internautów! Kto zasiadł na Żelaznym Tronie?

Na granicy nigdy nie jest spokojnie. W miejsce zlikwidowanej grupy przestępczej pojawiają się nowi gracze. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz (Aleksandra Popławska), zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie, Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Kto dołączy do obsady "Watahy"?

W obsadzie "Watahy" znaleźli się sami świetni aktorzy. Obok Leszka Lichoty i Aleksandry Popławskiej możemy oglądać między innymi Andrzeja Zielińskiego, Dagmarę Bąk, Macieja Mikołajczyka, Jacka Lenartowicza, Jarosława Boberka, Mariusza Saniternika, Andrzeja Konopkę oraz Piotra Żurawskiego. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w 3. sezonie "Watahy"? Zobaczcie teaser i przekonajcie się, co czeka na waszych ulubionych bohaterów!

"Wataha 3" startuje jesienią!

Premiera 3. sezonu "Watahy" jesienią
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Leszek Lichota HBO
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43