Mężczyzna i kobieta całują się w łóżku
©Kaspars Grinvalds/Fotolia

Co robić w sypialni, aby on nie mógł przestać o tobie myśleć?

Mężczyzna i kobieta całują się w łóżku
©Kaspars Grinvalds/Fotolia

Niezawodne triki w łóżku to eksperymentowanie, zmiany pozycji i nawyków w łóżku, przebieranki, zabawa w role oraz stosowanie erotycznych gadżetów. Warto zawsze szczerze i otwarcie mówić partnerowi, co się lubi i co pobudza orgazm, a co w ogóle nie wywołuje podniecenia.

 

Nie ma uniwersalnego sposobu na uwiedzenie każdego mężczyzny. Niektórzy wolą w sypialni pewne siebie i swej atrakcyjności demony seksu, inni nieśmiałe lolitki, które łatwo zdominować. Nie trzeba czekać, aż w łóżku zacznie być nudno – warto poprawić jakość swojego życia seksualnego od razu. Żeby jednak zabawa w łóżku była satysfakcjonująca dla obu partnerów, nie może nikogo ranić, ani zmuszać do niechcianych zachowań.

Najlepsze triki w łóżku – koniecznie je wypróbuj, a nie pożałujesz

Spraw, aby seks nie stał się rutyną, a mężczyzna wprost oszalał na twoim punkcie. Oto niezawodne triki łóżkowe, które podniosą temperaturę w sypialni:

 

  • Przestań udawać orgazm. To błędna droga, która nie daje satysfakcji. Twój facet nieświadom prawdziwej sytuacji, nie będzie próbował poprawić jakości seksu, a w efekcie nie będziesz mieć orgazmów, twoja frustracja będzie narastać i będziesz unikać zbliżeń. Przełam opory w rozmowach o sferze intymnej, bądź szczera. Możesz również spróbować przejąć inicjatywę i pokazać mu, gdzie najbardziej lubisz być dotykana i w jaki sposób.
  • Mów mu głośno i wyraźnie, co podoba ci się w nim, w jego ciele i seksie z nim. Pozwól sobie na spontaniczność. Głęboko oddychaj, jęcz, wykrzykuj jego imię – to bardzo podniecające. Rób to również w trakcie seksu oralnego. Mężczyzna powinien mieć świadomość, że uwielbiasz jego penisa i ten rodzaj pieszczot (tak lubianych przez facetów) ci odpowiada. Dowartościujesz go, wzmocnisz jego pewność siebie i dasz informację zwrotną, że robi dokładnie to, co lubisz.
  • Eksperymentuj i zaskakuj swojego mężczyznę. Zdecydowanie warto zmieniać łóżkowe nawyki. Wślizgnij się rano do kabiny na wspólny prysznic. Gdy wraca z pracy po ciężkim dniu, otwórz mu drzwi w szpilkach i jego ulubionej, koronkowej bieliźnie.  Rozbierz go do naga już w przedpokoju. Przywiąż go mocnymi wstążkami do krzesła, aby nie mógł dosięgnąć cię dłońmi i zafunduj mu gorący pokaz tego, jak lubisz się dotykać. Proponuj nowe pozycje seksualne, przesyłaj mu pikantne filmiki lub maile, gdy jest poza domem.
  • Przebierajcie się i bawcie w role. Realizujcie nawzajem swoje fantazje, ale upewnijcie się, że obu stronom to odpowiada. Jeśli partner zawsze marzył o seksie z gorącą nauczycielką, wciel się w tę rolę. Biała, obcisła koszula, duże okulary zerówki i linijka do wymierzania klapsów w pośladki powinny wystarczyć. Kostiumy kowbojki, superbohaterki czy kolorowe peruki można znaleźć w wypożyczalniach strojów karnawałowych lub bezproblemowo kupić przez internet. Pokazuj mu się w zupełnie nowych odsłonach. Specjalnie do łóżka wypróbuj nową fryzurę, kolor pomadki czy lakieru do paznokci.
  • Gadżety erotyczne. Zaproponuj użycie wibratora, kulek gejszy, satynowych opasek do zawiązywania oczu, pluszowych kajdanek do przykuwania nadgarstków do ramy łóżka. Kup truskawkowy lubrykant, świecące w ciemności prezerwatywy, zapachową świecę bądź olejek do masażu.
 

Więcej na temat erotyka pozycje seksualne orgazm
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36