Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych


para w łóżku
© Kaspars Grinvalds/Fotolia.com

Pozycja na hiszpana, czyli jedna z odsłon pettingu

para w łóżku
© Kaspars Grinvalds/Fotolia.com

Pozycja na hiszpana to seks międzypiersiowy – jedna z najpopularniejszych form pettingu. Może być elementem gry wstępnej lub alternatywą dla stosunku płciowego. Taką formę pieszczot można łączyć z autoerotyzmem, gadżetami erotycznymi i seksem oralnym.

 

Petting, czyli zaawansowane pieszczoty erotyczne

Petting polega na pieszczeniu miejsc erogennych lub narządów płciowych. Celem pieszczot jest doprowadzenie partnera do orgazmu bez wprowadzania członka do pochwy. Tego typu aktywność seksualna jest formą, która ma zastąpić pełne współżycie. Jedną z najbardziej znanych pozycji pettingu jest pozycja na hiszpana, nazywana także hiszpanem, seksem hiszpańskim lub określana angielskim słowem titjob.

Pozycja miłosna na hiszpana – masaż piersi i penisa

Pozycja na hiszpana polega na stymulacji penisa za pomocą ruchów między piersiami kobiety. Oznacza to, że seks hiszpański to forma seksu międzypiersiowego. Kobieta leży na plecach, a mężczyzna unosi się nad nią. Partner wsuwa członek pomiędzy piersi kobiety, kładzie na nich swoje dłonie i ściska, wykonując równocześnie ruchy frykcyjne. W trakcie seksu na hiszpana kobieta może zastępować dłonie mężczyzny, samodzielnie pieszcząc piersi i masując nimi penisa. W chwili, gdy kobieta zajmuje się masażem piersi i członka, mężczyzna może zająć się stymulacją łechtaczki. Taki stosunek ułatwia posmarowanie penisa lubrykantem, oliwką, środkiem nawilżającym lub śliną. Dzięki temu ruchy będą swobodniejsze i znacznie poprawi to jakość doznań. Pozycja ta może przyjmować także formę mieszaną. Zdaniem wielu najlepszą kompozycją dla seksu na hiszpana jest połączenie go z seksem oralnym. Po kilku ruchach partner przerywa pozycję na hiszpana i wkłada członek do ust swojej kochanki, następnie ponownie wraca w okolice piersi.

Kreatywność i wyobraźnia

Pozycja na hiszpana zostawia dużo miejsca na kreatywność. Może być elementem gry wstępnej lub alternatywą dla stosunku płciowego. W trakcie stymulacji damskich narządów płciowych można wykorzystać ulubione gadżety erotyczne (np. wibratory, masażery łechtaczki lub kulki gejszy), które dodatkowo podkręcą atmosferę i pomogą doprowadzić kobietę do całkowitego spełnienia. Atutem seksu na hiszpana jest to, że taki stosunek możemy odbyć, gdy przeszkodą dla klasycznego współżycia jest niedyspozycja lub problemy natury zdrowotnej. Taka pozycja to sposób na sprawienie sobie erotycznej przyjemności bez obaw o zajście w ciąże, utratę dziewictwa i bez konieczności stosowania antykoncepcji.

Warunek pozycji na hiszpana – duże piersi

Pozycji na hiszpana nie uda się wykonać w przypadku zbyt małych piersi. Obfity biust jest niezbędny, aby poprawnie wykonać tego typu pieszczotę. W innym wypadku piersi nie obejmą penisa na tyle ciasno, aby doprowadzić jego właściciela do pełnej ekstazy. Długotrwały masaż piersi może sprawiać ból i poczucie dyskomfortu.


Więcej na temat pozycje seksualne orgazm
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11