Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Kobieta leży na łóżku
Flickr/ dollen/ CC BY-ND 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Pieszczoty dla niej – masaż piersi

Kobieta leży na łóżku
Flickr/ dollen/ CC BY-ND 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Pieszczoty dla niej to sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu lub zapowiedź i przygotowanie do stosunku seksualnego. Najbardziej wrażliwe na dotyk są piersi i sutki.

Jak pieścić piersi?

Pieszczotom piersi trzeba poświęcić odpowiednio dużo uwagi. Pierwsza zasada to kontakt wzrokowy. Kobiety lubią być obserwowane, dlatego partner z podziwem i pożądaniem powinien przyglądać się kobiecemu ciału, a szczególnie piersiom i dekoltowi. Obserwowanie tych partii kobiecego ciała dostarczy nie tylko doznań estetycznych, ale powoli zaobserwować zmiany piersi zachodzące wraz ze wzrostem podniecenia (zaczerwienienie, obrzmienie).

Pieszczoty sutków – najwrażliwszej części piersi

Najbardziej czułym i unerwionym miejscem są sutki. Kobiety silnie reagują na ich pieszczoty. Pieszczoty piersi obejmują szerokie spectrum czynności – głaskanie, masowanie, lekkie drapanie lub podszczypywanie. 

Przygotowanie do pieszczot

Najważniejsze, aby przed rozpoczęciem pieszczot, przyzwyczaić piersi do dotyku. W tym celu warto przesuwać dłonie w ich kierunku i oddalać je. Ruchy mogą być długie, posuwiste i sięgać od bioder do piersi lub krótsze i poziome od ramion do piersi. Dopiero w chwili, gdy piersi będą już pobudzone – otoczka dookoła sutka obrzmieje i zrobi się ciemniejsza – można zacząć je pieścić. Najlepiej pieścić sutki z różnym natężeniem. Monotonne, jednostajne ruchy spowodują szybki spadek napięcia. Warto też przerywać pieszczoty co jakiś czas, aby kobieta zatęskniła za dotykiem. Po chwili takiej przerwy doznania będą jeszcze bardziej intensywne. Sutki można pobudzać kolistymi ruchami, lekko masując je wewnętrzną stroną dłoni lub nawilżonymi kremem opuszkami palców. Największą rolę w pieszczotach piersi odgrywają wargi i język. Ich dotyk jest znacznie cieplejszy niż dotyk dłoni. Całowanie, lizanie i ssanie to czynności, które doprowadzają do rozkoszy niejedną kobietę.


Więcej na temat miłość orgazm randki
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48