Mężczyzna i kobieta leżą razem w łóżku
©Photographee.eu/Fotolia

Porady: jak pieścić mężczyznę. Wrażliwe strefy erogenne na ciele mężczyzny

Mężczyzna i kobieta leżą razem w łóżku
©Photographee.eu/Fotolia

W okolicach krocza mieszczą się najczulsze miejsca na ciele mężczyzny. Stymulacja jąder, penisa i krocza wzmacnia intensywność orgazmu i może być częścią gry wstępnej lub seksu oralnego.

 

Jądra i krocze to miejsca wrażliwe i mocno unerwione. Pieszcząc je, wykonuj delikatne i ostrożne ruchy.

Jak pieścić jądra?

Jądra to jedna z najmocniej unerwionych stref erogennych na ciele mężczyzny. Pieszcząc je zachowaj delikatność i ostrożność, ponieważ zbyt gwałtowne ruchy mogą spowodować partnerowi ból. Jądra są wrażliwe na zimno. Zanim zaczniesz je dotykać, potrzyj dłonie, aby rozgrzać ich wewnętrzną stronę.

 

  • Masaż. Połóż palce na jądrach i wykonując kuliste ruchy, masuj je opuszkami palców. Delikatnie głaszcz kciukiem w kierunku góra-dół ciemniejszą skórę, przypominającą szef (linia przebiegająca od nasady penisa po mosznę). To miejsce jest zakończeniem powłoki oddzielającej jądra w worku mosznowym. Spoina jest mocno unerwiona, więc subtelna jej stymulacja, dostarczy partnerowi mnóstwa satysfakcjonujących doznań.

 

  • Dmuchanie ciepłym powietrzem. Ułóż jądra na otwartej dłoni, dla zwiększenia doznań możesz je nieco zwilżyć. Następnie nabierz powietrze do ust i powoli wypuszczaj je w kierunku moszny. Równocześnie poruszaj palcami dłoni, podtrzymującej jądra.

Jak pieścić krocze?

Obszar pomiędzy moszną a odbytem jest czuły na dotyk. Pieszczenie okolic krocza może być ciekawym elementem gry wstępnej lub seksu oralnego.

 

W połowie odcinka pomiędzy moszną a odbytem znajduje się niewielkie zagłębienie, ułóż na nim palec wskazujący i delikatnie uciskaj. W drugą dłoń chwyć członek we wzwodzie i zwilżonym palcem wskazującym, wykonuj koliste ruchy na główce penisa. Stopniowo zwiększaj i zmniejszaj intensywność i częstotliwość ucisków krocza.

 

Uprawiając seks w pozycji misjonarskiej, połóż palec wskazujący na zagłębieniu krocza i delikatnie je masuj. Zwiększając częstotliwość ruchów frykcyjnych (rytmiczne ruchy posuwisto-zwrotne wykonywane podczas stosunku), natężaj intensywność pieszczot krocza.

 

Więcej na temat pozycje seksualne orgazm
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41