objęci kobieta i mężczyzna
© Photographee.eu/Fotolia.com

Pieszczoty jąder – jak sprawić przyjemność mężczyźnie

objęci kobieta i mężczyzna
© Photographee.eu/Fotolia.com

Kobiety, pieszcząc partnera, często pomijają jądra i skupiają się na penisie. Większość mężczyzn lubi delikatną stymulację jąder ustami. Delikatne pieszczoty dłońmi także pobudzają podniecenie mężczyzny.

 

Moszna jest bardzo wrażliwa, dlatego wszelkie pieszczoty wokół niej powinny być delikatne. Dotykaj jąder z wyczuciem, śledząc reakcje partnera. Zbyt mocny dotyk zaboli, a dosyć słaby zadziała jak łaskotki.

Weź jądra partnera do ust

Pieszczoty oralne jąder powinny być bardzo delikatne. Zróżnicuj ruchy języka i obracaj nim wokół jąder. Możesz dotykać jąder koniuszkiem lub całą szerokością języka. Rysuj językiem wzorki na mosznie, omiataj ją lub wybijaj rytm. Jednocześnie dłońmi dotykaj penisa, pieszcząc go.

 

Możesz też lekko possać skórę na jądrach, jakbyś spijała sok z owocu. Rób to wyjątkowo delikatnie.

 

Moszna będzie się naprzemiennie kurczyła i napinała – to świadczy o rosnącym podnieceniu mężczyzny. Ten ruch sprawi, że jądra znajdą się wyżej. Możesz zintensyfikować doznania partnera wodząc palcem w górę i w dół po szwie na spodniej stronie worka mosznowego.

 

Buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku! Teraz ze zniżkami na stronie born2be wyprzedaże.

 

Stymulacja jąder językiem i dłońmi

Zanim zaczniesz pieścić jądra, ogrzej dłonie. Możesz natrzeć je lubrykantem. Obejmij jądra dłońmi i wykonaj ruch, jakbyś chciała je zważyć. Delikatnie zaciskaj palce wokół jąder i masuj skórę moszny. Rozluźniaj i wzmacniaj ucisk na zmianę. Obejmij jądra ustami, jeśli to możliwe dwa jednocześnie. Stymuluj je językiem coraz szybciej. Nie rób tego zbyt mocno, by nie sprawić kochankowi bólu. Nie używaj zębów – kontakt z nimi będzie bolesny dla partnera.

 

Wyjmij jądra z ust i zacznij je stymulować dłońmi. Zaciśnij palec wskazujący i kciuk dookoła podstawy penisa. W tym czasie naciskaj też na jądra. Takie ułożenie rąk zadziała na penisa jak na pierścień i zwiększy erekcję. Drugą dłoń możesz przesuwać po członku w górę i w dół.

Jak pieścić delikatną skórkę na jądrach?

Ujmij jądra w dłoń, połóż na nich drugą i przytrzymaj tak przez chwilę, nie wykonując żadnych ruchów. Pociągnij skórę na jądrach w dół, zatrzymaj w tym miejscu i puść. Powtórz ruch. Dzięki temu opóźnisz nieco wytrysk, a przyjemność potrwa dłużej. Trzymając jądra w dłoni, odciągaj je od podstawy penisa.

 

Stopniuj siłę wykonywanych ruchów. Obserwuj reakcje kochanka, ponieważ obciąganie skórki może być dla niego bolesne. W tym przypadku łatwo przekroczyć granicę między przyjemnością a bólem.

Zimny oddech sprawia rozkosz

Wypuszczaj powoli powietrze z ust wprost na jądra partnera. Zwiększysz jego rozkosz, jeśli weźmiesz do ust kostkę lodu. Wtedy ciepłe powietrze zmiesza się z chłodem lodu. Powtarzaj to dotąd, dopóki sprawia mężczyźnie przyjemność.

 

Wydmuchując powietrze, przesuwaj kciukiem wzdłuż penisa z dołu do góry i odwrotnie.


Więcej na temat orgazm libido
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09