Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych


Mężczyzna zasłania oczy kobiecie
©Gina Sanders/Fotolia

Jak sprawić przyjemność kobiecie nie tylko w łóżku?

Mężczyzna zasłania oczy kobiecie
©Gina Sanders/Fotolia

Jak pieścić kobietę? Grę miłosną najlepiej rozpocząć już rano, gdy np. pieszcząc niby przypadkiem jej kark, szepczesz ukochanej, co zrobisz z nią wieczorem.

 

W dzień nie zapomnij wysłać pikantnego smsa czy e-maila, a przed seksem skup się na grze wstępnej.

Co podnieca kobiety najbardziej. Sprawdzone metody uwodzenia

  • Uwodzenie kobiety rozpocznij na długo przed wejściem do sypialni. Gdy rano szykuje się do pracy, muśnij wargami jej kark, szepcząc, że nie możesz się doczekać wspólnego wieczoru. W ciągu dnia wyślij jej SMS-a o tym, że nie możesz przestać myśleć o tym, jak seksownie wygląda w nowej, koronkowej bieliźnie, którą dałeś jej ostatnio w prezencie. Jeśli lubi jakąś konkretną pozycję, prześlij jej link do strony z sugestiami, jak urozmaicić tę pozycję i twoim komentarzem, że nie możesz się doczekać, aż wypróbujecie ją wspólnie.
  • Kobieta jest najbardziej zrelaksowana i otwarta, kiedy ma świadomość, że po miłosnych zbliżeniach nie musi zmywać, gotować kolacji i myć podłóg w całym mieszkaniu. Żeby nic nie zaprzątało jej myśli i była w stanie w pełni zrelaksować się i skupić na pieszczotach, zadbaj o porządek. Wspólne gniazdko nie musi lśnić czystością, ale postaraj się w miarę możliwości wyręczać ją w domowych obowiązkach i maksymalnie odciążyć. Będziecie mieć dla siebie więcej czasu, a wasze pożycie tylko na tym skorzysta.
  • Choć mało która z pań otwarcie się do tego przyzna, wszystkie lubią być obdarowywane drobiazgami bez okazji. Mogą to być jadalne kosmetyki do masażu o zapachu czekolady czy film erotyczny, który wspólnie obejrzycie po przygotowanej przez ciebie kolacji.
  • Kobiety lubią zadbane męskie ciała. Nie chodzi tu o muskulaturę, której należy poświęcać 3 godziny treningu dziennie czy garnitury od Armaniego. Jeżeli planujesz romantyczny wieczór, nie zapominaj o prysznicu. Nie maskuj swojego naturalnego zapachu dezodorantem, wodą po goleniu i perfumami – ciało zawiera feromony, które kobiety wyczuwają. Naturalny zapach męskiej skóry jest silnym afrodyzjakiem. Dbaj o owłosienie łonowe: nie ma potrzeby całkowitej depilacji. Jeśli włosy są schludnie przycięte, penis wydaje się optycznie większy, a kobiecie łatwiej jest zdecydować się na pieszczoty oralne.
  • Wspólne oglądanie filmów erotycznych może być ciekawym wstępem do łóżkowych igraszek, pod warunkiem, że ten rodzaj twórczości filmowej odpowiada obojgu partnerom. Na kobiety znacznie bardziej oddziałują filmy erotyczne, tworzone specjalnie dla kobiet lub opowiadające jakąś historię.
  • Nie pomijaj gry wstępnej. Kobiety podniecają nieprzyzwoite słówka, całowanie, przytulanie, delikatny masaż zapachowym olejkiem bądź muskanie stref erogennych miękkim piórkiem. Zakryj jej oczy satynową opaską, ułóż ją na brzuchu i pieść jej plecy kostką lodu, muskaj tylną część kolan i ud. Do pieszczot możesz dołożyć smakowite dodatki – miód lub płynną czekoladę. Na pewno zrewanżuje ci się w równie przyjemny sposób.
 

Więcej na temat erotyka miłość
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00