kobieta w czerwonej bieliźnie
Pixabay/Greyerbaby/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

Orgazm łechtaczkowy to jeden z najszybszych sposobów osiągnięcia rozkoszy. Oralna stymulacja łechtaczki, stymulacja dotykiem to techniki, które zapewnią niezapomniane doznania.

 

Orgazm jest odczuciem bardzo indywidualnym, każda kobieta przeżywa go w inny sposób. Zwykle opisywany jest jako rozprzestrzeniające się uczucie ciepła. O intensywności przeżywanego orgazmu decyduje siła zaciskających się mięśni, związanych z narządami płciowymi.

 

Jak doprowadzić do orgazmu łechtaczkowego?

Orgazm łechtaczkowy jest najczęściej osiągany przez kobiety. Bezpieczną opcją są na początku delikatne pieszczoty, ponieważ nie każda kobieta lubi, gdy siła i tempo ucisku od razu są duże. Gładzenie, subtelne masowanie, lizanie okolic wzgórka łonowego, zdecydowanie należą do ulubionych pieszczot.

 

Stymulacja może mieć zmienne tempo i intensywność, jednak, aby doprowadzić do orgazmu, w ostatniej fazie podniecenia pieszczoty powinny być wykonywane jednostajnie, a siła ucisku musi być stała – w innym wypadku kobieta może nie osiągnąć pełni rozkoszy.

 

4 sposoby na orgazm łechtaczkowy:

  • Oralna stymulacja łechtaczki – technika ta jest najkrótszą drogą do osiągnięcia orgazmu. Pieszczoty rozpoczynają się powoli partner liże okolice wzgórka łonowego, powoli zbliżając się do łechtaczki. Ruchy języka powinny iść w kierunku od waginy do guziczka łechtaczki. Partner może wykonywać różnorodne techniki, aby zwiększyć siłę doznań, np. lekkie ssanie, muskanie zębami, pociąganie warg sromowych ustami – wszystko to powoduje większą rozkosz. Skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna, dlatego siła pieszczot nie powinna być zbyt duża, aby nie powodowała bólu. Znaną metodą jest podrażnianie łechtaczki kroplami zimnej wody, kostką lodu lub zimnym językiem (wystarczy, by partner podczas stymulacji oralnej wypił łyk zimnej wody).
  • Zewnętrzna stymulacja dotykiem – orgazm osiągnięty tą metodą jest trudniejszy niż w przypadku poprzedniej i wymaga koncentracji partnera. O ile kobieta czuje, gdzie pragnie być dotykana, o tyle mężczyzna musi się tego nauczyć dzięki obserwacji ruchów partnerki. Należy także zwrócić uwagę na to, czy miejsca intymne kobiety nie są zbyt suche – w takiej sytuacji warto użyć dowolnego lubrykantu lub śliny. Najprościej dotykać łechtaczki dwoma palcami lub całą dłonią, ucisk powinien mieć różną siłę i tempo. Ruchy powinny iść do przodu, do tyłu i w kierunku okrężnym. Dużą przyjemność zapewnia rozszerzenie warg sromowych dwoma palcami i wykonywanie intensywnych pieszczot łechtaczki palcem środkowym.
  • Wewnętrzna stymulacja dotykiem – kciuk umieść na łechtaczce, a dwa palce wsuń do pochwy. Aby wywołać orgazm ruchy palców wewnątrz waginy powinny być posuwiste (w kierunku do wewnątrz i na zewnątrz), dodatkowo można kręcić i poruszać dłonią. W tej technice możesz także wykorzystać, np. wibrator.
  • Orgazm bez dotykania łechtaczki – to technika, która w dużym stopniu bazuje na wyobraźni i pożądaniu. Pieść okolice wzgórka łonowego, nie dotykając samej łechtaczki. Wiedź palcem wokół warg sromowych i po liniach bikini, w ten sposób doznania będą rosły, a pragnienie nieustannego dotyku sprawia ogromną przyjemność.

 

Nie spiesz się, odpręż, daj się ponieść chwili. Pieszczoty clitoris traktuj jako ostatnią część gry wstępnej lub odrębny element seksu, który ma doprowadzić bezpośrednio do orgazmu – wybór należy do ciebie.