kobieta na rurze pole dance
©LIGHTFIELD STUDIOS/Fotolia.com

Dzień Kobiet: pomysł na prezent dla dziewczyny w postaci przeżycia

kobieta na rurze pole dance
©LIGHTFIELD STUDIOS/Fotolia.com

Oryginalny prezent na Dzień Kobiet to upominek w postaci przeżycia, np.: relaksacyjny masaż ciała, indywidualna lekcja tańca na rurze, profesjonalna sesja zdjęciowa czy szalone zakupy ze stylistką. Podarowanie wyjątkowego upominku ukochanej kobiecie z pewnością ją ucieszy i poprawi nastrój.

Prezenty-przeżycia to coraz popularniejsza forma obdarowywania bliskich. To idealna propozycja dla osób, które mają problem z robieniem upominków bądź chciałyby zaskoczyć ukochaną osobę czymś wyjątkowym. Voucher na wybraną atrakcję można zamówić przez Internet, a termin ważności upominkowego bonu, w większości przypadków wynosi 12 miesięcy.

Pomysł na prezent dla dziewczyny - masaż ciała

Voucher na masaż relaksacyjny to pomysł na prezent dla kobiety, niezależnie od wieku. Zabieg głęboko odpręża, łagodzi stres oraz pozwala odpocząć od obowiązków codziennego dnia. Wśród pań popularnością cieszy się masaż kamieniami, który oprócz działania antystresowego, pobudza krążenie i regenerację skóry a także uelastycznia mięśnie. Na Dzień Kobiet można również podarować ukochanej zabieg endermologii. Jest to masaż podciśnieniowy, który pomaga odmłodzić skórę, wyszczuplić sylwetkę oraz zmniejszyć cellulit.

Oryginalny prezent dla niej - indywidualna nauka tańca na rurze

Pole dance, czyli taniec na rurze, to rodzaj zmysłowego poruszania się przy użyciu metalowego drążka umieszczonego pionowo w podłodze. Aktywność jest połączeniem gimnastyki, fitnessu oraz tańca. Pole dance to nie tylko nauka kobiecych i zmysłowych ruchów, ale również sposób na wymodelowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, nóg, ramion czy rąk. Indywidualna lekcja tańca na rurze to pomysł na prezent, który z pewnością ucieszy kobietę, która lubi nowe doświadczenia oraz aktywność fizyczną.

Profesjonalna sesja zdjęciowa w prezencie na Dzień Kobiet

Pomysłem na oryginalny prezent dla niej z okazji Dnia Kobiet jest voucher na sesję zdjęciową. Profesjonalne fotografie staną się pamiątką na całe życie, a pozowanie do zdjęć pozwoli poczuć się wyjątkowo. Sesje zdjęciowe organizowane są, zarówno w studiu, jak i plenerze, w zależności od indywidualnych upodobań. Na spotkanie z fotografem można przynieść gadżety w postaci, np.: kapeluszy, okularów czy oryginalnej biżuterii.

Zakupy ze stylistką

Prezent dla dziewczyny w postaci zakupów ze stylistką to trafiony upominek dla osoby, która lubi dobrze wyglądać lub interesuje się modą. Na początku spotkania odbywa się analiza kolorystyczna, a także klasyfikacja typu sylwetki, aby dobrać idealną garderobę na wspólnych zakupach. Stylistka może dodatkowo również doradzić w kwestii makijażu oraz fryzury. Zakupy ze specjalistką od wizerunku to doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety, która chce dobrze wyglądać i dyskretnie podkreślać atuty urody ubraniami.

Więcej na temat prezenty dzień Kobiet
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27