kobieta wręczająca mężczyźnie romantyczny prezent
©Voyagerix/Fotolia

Zabawny, wzruszający czy praktyczny? Oryginalny prezent dla chłopaka na Walentynki

kobieta wręczająca mężczyźnie romantyczny prezent
©Voyagerix/Fotolia

Prezent na Walentynki dla chłopaka może być romantyczny, wyrażać głębokie uczucia, ale może też rozśmieszyć do łez. Kup swojemu mężczyźnie pilot do sterowania partnerką, certyfikat potwierdzający jego zalety lub bilet na mecz.

 

Prezenty na Walentynki kojarzą się z serduszkami, misiami i kubkami z napisem „Love”. Przełam coroczną rutynę i zaskocz swojego chłopaka czymś oryginalnym. Swój wybór jednak uzależnij od długości waszego związku – jeżeli jesteście ze sobą dopiero kilka miesięcy, zainteresuj się wykonaniem „certyfikatu”, a jeżeli związek trwa kilka lat i wiesz, co lubi partner – kup mu bilet na jakieś ciekawe wydarzenie.

Pilot do sterowania partnerem

Pilot do sterowania partnerem działa jak dziecięca zabawka i posiada guziki z poleceniami. Po wciśnięciu przycisku z konkretnej kategorii – Bez dyskusji, Tryb automatyczny, Podaj natychmiast czy Romantyczna sekcja ratunkowa – urządzenie wydaje komendę. „Gadający pilot” jest zaprogramowany dla mężczyzny i kobiety, więc aby nie sprawić sobie samemu problemów w związku, kup również zestaw dla siebie. Prezent jest tani, ponieważ można go zamówić przez internet już za 30-40 złotych. Prezent nadaje się dla związków, które wypracowały sobie partnerską relację – wtedy polecenia śmieszą, a nie ranią. Z drugiej strony, jeśli twój chłopak jest zbyt apodyktyczny, możesz potraktować taki prezent jako aluzję, że powinien mniej „rządzić się” w waszym związku. Oczywiście, o ile uznajesz, że taką aluzję zrozumie.

Certyfikat dla chłopaka

Jeżeli chcesz sprawić przyjemność partnerowi, a nie jesteś pewna co go ucieszy – wykonaj dla niego certyfikat. Jest to prezent bardzo bezpieczny i miły – przecież każdy lubi przeczytać o sobie kilka miłych słów – tym bardziej od osoby, którą darzy głębokim uczuciem. Tekst takiego certyfikatu może brzmieć „Certyfikat dla najlepszego chłopaka (imię i nazwisko) za troskę, okazywanie miłości” itp. Taki „dokument” można wykonać samemu w domu za pomocą prostego programu graficznego albo zlecić jego wykonanie profesjonaliście, który odpowiednio go zaprojektuje (czcionka, dodatki, ramka). Gdy pokusisz się wykonać go samodzielnie, to jedynym kosztem będzie wydruk i oprawienie go w ramkę. W sytuacji, gdy certyfikat jest projektowany przez grafika – jego cena można wynieść od 30 złotych wzwyż za sam projekt.

Bilety na mecz, karnet do siłowni, czyli coś dla prawdziwych twardzieli

Gdy wasz związek jest długotrwały i znacie się bardzo dobrze, to możesz pokusić się o zakup karnetu na siłownie, na zajęcia z boksu czy wschodnich sztuk walki. Uważaj jednak z takim prezentem na Walentynki – osoba, której chcesz wręczyć taki prezent, musi wcześniej wielokrotnie wykazywać chęć i zainteresowanie konkretnym kursem, aby przez przypadek nie zasugerować mu, że powinien więcej się ruszać. Bezpieczniejszym prezentem może być bilet na mecz ulubionej drużyny czy wejściówka na strzelnicę.

 

Wiele kobiet głowi się przed 14 lutego, co kupić chłopakowi na Walentynki i ostatecznie wybiera dość banalne prezenty. Lepiej zamiast kolejnego kubka z napisem „Kocham”, zasugeruj się jedną z wyżej wymienionych propozycji, a zobaczysz, jak bardzo ukochany może być (pozytywnie) zaskoczony!


Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08