zadowolona kobieta w trakcie masażu
©puhhha/Fotolia.com

Dzień Kobiet - tradycyjne i oryginalne pomysły na zaskoczenie ukochanej kobiety

zadowolona kobieta w trakcie masażu
©puhhha/Fotolia.com

Dzień Kobiet można spędzić w tradycyjny lub oryginalny sposób, jednak najważniejsze to kierować się upodobaniami kobiety. Dla romantyczki miłym zaskoczeniem będzie nastrojowa kolacja w eleganckiej restauracji lub domowym zaciszu. Niespodzianką dla miłośniczki przygód i dużej dawki adrenaliny z pewnością okaże się lot balonem lub podróż w nieznane.

Dzień Kobiet jest świętem wszystkich pań. Można go uczcić na wiele sposobów w zależności od indywidualnych preferencji. Panowie, którzy chcą zaskoczyć ukochaną, powinni kierować się jej upodobaniami, gdyż nie każda marzy o wielkim bukiecie kwiatów.

Tradycyjny Dzień Kobiet też może być miłym zaskoczeniem

Dzień Kobiet można spędzić tradycyjnie, czyli wychodząc do kina lub teatru i obdarowując ukochaną kobietę kwiatami - niezastąpionymi goździkami lub tulipanami - oraz upominkiem. Pomysł ten nie jest zły i praktycznie zawsze się sprawdza, umilając wieczór. Planując Dzień Kobiet, należy jednak zawsze kierować się preferencjami i upodobaniami dziewczyny, narzeczonej, przyjaciółki czy mamy. W przypadku zakochanych klasycznym sposobem na spędzenie dnia 8 marca jest romantyczna kolacja we dwoje. Chcąc zaskoczyć swoją kobietę, należy jednak dobrze wszystko zaplanować. Warto zdobyć informacje, czy jest np. jakaś restauracja, którą chciałaby ona odwiedzić. Niespodzianką dla niejednej kobiety będzie przygotowanie kolacji w domu. Nastrój z pewnością pomogą stworzyć świece, płatki róż, czerwone wino oraz delikatna muzyka w tle. Brzmi jak banał, jednak zaskoczy każdą kobietę o duszy romantyczki. Jest to również szansa dla panów, aby wykazać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Wyjątkowym prezentem, który ukoronuje ten wieczór, może być wymarzona biżuteria, personalizowana tabliczka czekolady lub własnoręcznie napisany list z miłosnym wyznaniem.

Niezapomniany Dzień Kobiet - postaw na kreatywność i oryginalność

Dzień Kobiet nie musi oznaczać wyjścia do restauracji, kina lub teatru. Wielbicielki mocnych wrażeń i ekstremalnych przeżyć taka forma z pewnością nie zaskoczy. Warto więc pomyśleć o oryginalniejszym prezencie. Będzie nim z pewnością lot balonem i oglądanie miasta z lotu ptaka. Niespodzianką będzie również zaplanowanie wyjazdu, najlepiej bez informowania ukochanej dokąd jest zabierana. Nie trzeba od razu organizować długoterminowej podróży na egzotyczną wyspę. Miłym zaskoczeniem będzie wycieczka do jednego z zabytkowych miast polskich lub weekend z dala od miejskiego zgiełku. Chcąc sprawić kobiecie niespodziankę, warto wykazać się również kreatywnym podejściem w kwestii prezentu. Doskonałym rozwiązaniem dla każdej z pań niezależnie czy jest to siostra, narzeczona, mama czy przyjaciółka będzie wizyta w SPA. Masaż klasyczny, czekoladowy lub gorącymi kamieniami z pewnością przyniesie relaks i odcięcie się od problemów dnia codziennego.

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10