pakowanie romantycznego prezentu
©zaqmail/Fotolia

Niespodzianka na Walentynki: album ze zdjęciami i profesjonalny portret

pakowanie romantycznego prezentu
©zaqmail/Fotolia

Niespodzianka zorganizowana na Walentynki to symbol wdzięczności i wyraz głębokiego uczucia względem ukochanej osoby. Album ze zdjęciami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak jeszcze bardziej zaskakujący może być ręcznie narysowany portret.

 

Niespodzianka na Walentynki musi być wyjątkowa, ponieważ samo święto zakochanych jest szczególnym dniem w roku, w którym powinniśmy docenić łączące nas uczucie. Nie zapominajmy, że w Walentynki powinniśmy również docenić naszych bliskich – przyjaciół, rodzinę. Jaką niespodziankę można sprawić najbliższym?

  • Fotoalbum – zarówno dla osoby ukochanej, jak rodzinie i znajomym można przygotować album ze wspólnych zdjęć z różnych spotkań, imprez i wyjazdów. Koszt takiego prezentu nie powinien wynieść więcej niż 100 złotych (wywołanie zdjęć i zakup album fotograficznego), a z pewnością ucieszy osoby, które go otrzymają. Jeżeli chcemy sprawić taki podarunek ukochanej osobie, ważne, abyśmy mieli co najmniej roczny staż związku, aby zdjęcia były zróżnicowane i było z czego wybierać.
  • Ręcznie wykonany portret – jeżeli chcemy sprezentować coś wyjątkowego swojej drugiej połówce na święto zakochanych, warto poszukać rysownika, który wykona wasz wspólny portret. W internecie bardzo często pojawiają się ogłoszenia osób artystycznie uzdolnionych, tworzących obrazy ołówkiem bądź pastelami za ok. 50 zł. Aby portret rzeczywiście był niespodzianką powinno się wysłać rysownikowi zdjęcie, aby na jego podstawie powstał obraz.
  • Pamiętnik miłości – ten prezent wymaga dużego zaangażowania, ale z pewnością wywoła ogromne zaskoczenie u ukochanej osoby. Musi być to jednak prezent przemyślany o wiele wcześniej. Do wykonania go wystarczy, że kupisz zeszyt i długopis. Jak go wykonać? Wystarczy, że 14 dnia dowolnego miesiąca założysz pamiętnik i zaczniesz zapisywać wszystkie miłe gesty, słowa, sytuacje związane z waszą relacją. Notuj je z datą, godziną, a nawet miejscem. Taki „pamiętnik miłości” najlepiej założyć kilka miesięcy przed walentynkami, aby zeszyt zapełnił się wieloma wpisami i wspomnieniami. Najbardziej spektakularny efekt może sprawić założenie takiego pamiętnika właśnie 14 lutego i wręczenie go po roku bycia razem. .
  • Małe gesty – miłosne wyznanie na lustrze w łazience, kartka walentynkowa wykonana własnoręcznie pozostawiona na poduszce czy masaż po męczącym dniu – oto małe, a jak miłe podarunki, które szczególnie sprawdzą się w święto zakochanych. Sprawdzoną i bardzo popularną „niespodzianką” na Walentynki jest przygotowanie romantycznej kolacji, przygotowanie kąpieli z pianą i solą do kąpieli oraz podarowanie czekoladek w kształcie serca.

Więcej na temat prezenty randki
Przeładuj

"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

zobacz 00:45